Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell cionista szó...

Miért kell cionista szó cikkeknek sőt hozzá állást olvasni nem csak (cionista) embereknek olvasni? (Jó ez csak egy költői kérdés. ) Melyik más nemzetek fiai is csak szint kizárólag cionista forrásokból tudnak tájékozódni?

Figyelt kérdés

[link]


(Ez nem zsidó ellenes megszólalás. Ez cionista/... ellenes kérdés max.)


2011. nov. 26. 09:14
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:

Miért kell cionista szó cikkeknek sőt hozzá állást nem csak (cionista) embereknek olvasni? (Jó ez csak egy költői kérdés. ) Melyik más nemzetek fiai is csak szint kizárólag cionista forrásokból tudnak tájékozódni?*


Igen dühít, mert lejáratja a magyar zsidóságot.

2011. nov. 26. 09:19
 2/40 anonim ***** válasza:
Mi van?! Ezt érti valaki? Mert akkor lefordíthatná!
2011. nov. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Miért kell cionista szó cikkeknek, sőt cionista hozzá állást olvasni nem csak (cionista) embereknek?


Értelmi képességeid rosszabbak vagy nyelvtudásod rosszabb mint az én diszlexiás fogalmazó képességem. ;-)

2011. nov. 26. 09:43
 4/40 A kérdező kommentje:
Miért kell cionista szó cikkeknek, sőt cionista hozzá állást olvasni nem cionista embereknek?
2011. nov. 26. 09:43
 5/40 A kérdező kommentje:
Melyik más nemzetek fiai is szinte kizárólag csak cionista forrásokból tudnak tájékozódni?
2011. nov. 26. 09:45
 6/40 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy szó cikk? Vagy a szócikkre gondoltál?
2011. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Te nem nyelvtantanár vagy (itt). Legalábbis nem az enyém. ;-)


ÉS igen szócikk. Ma így hívják. ;-)

2011. nov. 26. 10:12
 8/40 A kérdező kommentje:
Ha valakinek nincs önálló gondolata vagy csak saját hozzá szólása akkor kénytelen kukacoskodni. Értem én.
2011. nov. 26. 10:14
 9/40 anonim ***** válasza:

Gondolatunk van ön álló, csak érjük nem hogy mondasz mit.


(én kérek elnézést)

2011. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Komolyan nem érted. Hát akkor sajnállak. Én még ilyen tévves sorrenddel is értem hogy van benne egy tagadás, miszerint nem érted mit mondok.

Amúgy buta módszer az értetlenség, és hülye aki használná.

2011. nov. 26. 10:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!