Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy Isten itt...

Lehetséges, hogy Isten itt fórumozik?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy nagyon sok mély spirituális kérdéssel és válasszal találkoztam itt, amiket nem lehet egy hosszú életen át beszerezni. Lehetséges, hogy Isten itt osztja meg tapasztalatait a világról az embereknek ? Ide sok nyitott elme jár és sok érdeklődőt itt lehet meggyőzni, hogy ne vesszen el a lelkük és jó irányba menjenek.
2012. szept. 15. 21:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
67%
Hogyne. Most is éppen a Szerelem, Szex témát olvasgatja XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD hát ez nagy volt ;)
2012. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Persze, most lebuktattál. :(
2012. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze,pont a gyakorikerdesek.hu a legalkalmasabb,hogy megosza a gondolatait az egész világal.
2012. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont itt, pont magyarul, én már beszéltem vele privátban.
2012. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Hű maradtál a nevedhez, kérdező.
2012. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
22%

Érdekes, hogy az ilyen tök értelmetlen kérdést nem törlik a moderátorok...

Kérdező: nem, kizárt, hogy isten itt fórumozik, már ha egyáltalán létezik.

2012. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Minden emberben ott az isten, tehát igen.
2012. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos, Istent mindenki tőlünk különállónak képzeli el, és emiatt nem tudeja hová tenni. Inkább úgy lehetne elképzelni, hogy Isten a szőlőtőke, és mi a szőlőszemek. Tehát egy növényt alkotunk, ugyanz vagyunk. Csak az a kis szőlőszem csak a szomszéd szőlőszemet látja, és nem tduja felfogni, hogy egy óriási növény része. (bibliai hasonlat)
2012. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
ohh bocs én lennék
2012. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
És nincs jó vagy rossz út, mivel csak megtapasztalás van. Csak az emberi elme ítéli meg, és látja el jelzõvel a dolgokat. Amíg nem vagy képes kilépni az elméd csapdájából addig nem is lesz számodra a spiritualitás élõ valóság...
2012. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!