Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy Isten itt...

Lehetséges, hogy Isten itt fórumozik?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy nagyon sok mély spirituális kérdéssel és válasszal találkoztam itt, amiket nem lehet egy hosszú életen át beszerezni. Lehetséges, hogy Isten itt osztja meg tapasztalatait a világról az embereknek ? Ide sok nyitott elme jár és sok érdeklődőt itt lehet meggyőzni, hogy ne vesszen el a lelkük és jó irányba menjenek.
2012. szept. 15. 21:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Jó te úgy írod én meg amúgy. Reptoidokat se fogom soha nagybetűvel írni...
2012. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne, tán te vagy vagy Én vagyok. Vagy a Kovács Pisti ? Á, dehogy !
2012. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Azt nem is kell, mert egy faj név. Az meg nem úgy megy, hogy te így írod én meg úgy. Ennyi erővel én a jukat j-vel írom, mert csak. Ez ugyan olyan helytelen. Lehet, hogy Isten nem létezik, de a helyesírás szerint nagy I-vel írják.
2012. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Isten Reptoid.
2012. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Hali! Isten vagyok. Keresett valaki?
2012. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nagyon szűklátokörűek vagytok, hogyan törőlné ki a moderátór a kérdést amikor Isten nem akarja ezt, ebből is következik, hogy itt fórumozik.
2012. szept. 15. 23:06
 27/32 anonim ***** válasza:
Isten is moderátor ?:D
2012. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Ő a mennybéli Admin !
2012. szept. 15. 23:09
 29/32 anonim válasza:

"nagyon sok mély spirituális kérdéssel és válasszal találkoztam itt, amiket nem lehet egy hosszú életen át beszerezni"


Na most Te hogyan állapítottad ezt meg???


Írásodból arra következtetek, hogy Te már végig éltél egy hosszú életet, reinkarnálódtál egy igazi senkiházivá és most saját magad degradálva próbálod kiírni magadból az elfogyasztott dzsanga miatt keletkezett túlzott agyi aktivitás okozta látomásaid.


Isten nem létezik, főleg nem az interneten.

Az isten szót a gyenge, gyáva és buta emberek találták ki a saját maguk által okozott súlyos problémák és egyéni hibáik megmagyarázására.


Az emberiség, az univerzum történetét és méretét tudományos szemmel nézve majd ehhez hasonlítva, alig egy pico-szekundum óta létező yocto-organizmus.


Isten nincs, viszont szemetek és fületek van.

Tanuljatok sokat, hogy ne pusztuljunk el egy szemvillanás alatt.


Béke és összetartás

2012. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
admin a mennyben úgy a földön is,mindennapi slenderünket addmeg nekünk ma...
2012. szept. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!