Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Nap fog bennünket megölni?...

A Nap fog bennünket megölni? A Nap fogja elpusztítani az emberiséget?

Figyelt kérdés

Arra gondolok ,hogy erősebb napfolttevékenységek, napkitörések valamilyen szinten összeomlaszthatják eléggé törékeny és instabil, egyensúlytalan civilizációnkat (akár a közeli jövőben).

Ti mit gondoltok erről?



2012. szept. 18. 23:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Ha össze is omlik a civilizáció, a faj nem feltétlenül hal ki. Alkalmazkodhatunk az új körülményekhez és továbbfejlődnénk. Vissza majomszerűvé vagy, akár ahogy a Primevalban be a tengerekbe. :D

Pl. mindenki azt hiszi, vagy úgy tanulja a dinoszauruszok kihaltak, de ez nem igaz: madarak.

Túlélők maradnak.

A glob. felmelegedés meg természetes folyamat. Most egy jégkorszakban élünk, a Föld pedig "vissza szeretne állni" az igazi, trópusi éghajlatára.

2012. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

egy erősebb napkitörés alaposan betehet nekünk... és várható is... szé


a válaszom, igen, bőven lehetséges...

2012. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Shai-Hulud ***** válasza:

Igazad van! Menjünk szembe a tudománnyal! Végülis egy marhaság az egész!


Mit nekünk tudomány, hiszen tudjuk, hogy lapos a Föld, és a csillagok is csak oda vannak festve az ég kárpitjára.

A hülye tudósok meg mindenféle bolygókat emlegetnek...


De én tudom, hogy neked van igazad, én kitartok melletted most is, nem csak az OPNI 24-es szobájában!

2012. szept. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Szabad kérdeznem, hogy eetleg hogyan jutottál erre az álláspontra?


Tény ha becsap a mennykő, akkor a saját valagukat mentik és nem a mienket és vannak dolgok, amiket velünk nem tudatnak.

2012. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem biztos, hogy a Nap által pusztul el a civilizációnk, viszont vannak erre utaló jegyek az ősi iratokban.


Az újszövetség 666-ja is a Szóráth, a Nap számunkra negatív, perzselő aspektusa.


Állítólag már 2 emberi civilizáció kipusztult a Föld-bolygón,

az egyik víz, a másik tűz által.


Az egyiknek áll. a majmok az utódai, akik áll. elkorcsosult emberek.


Óvatosan a tudománnyal, mert áll. nagyon fogják a kerekét!

2012. szept. 19. 23:37
 16/28 Shai-Hulud ***** válasza:

"Állítólag már 2 emberi civilizáció kipusztult a Föld-bolygón, az egyik víz, a másik tűz által. "

Kipusztult, hát persze. És ugye TÖKÉLETESEN nyom nélkül.

Akkor honnan is tudjuk, hogy léteztek?

Azzal ne gyere hogy "írva vagyon"... Valami logikusabb, elfogadhatóbb érvet szeretnék.

2012. szept. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nem. Nem a Naposre, hanem amit a kommentben irtál. :)


Egy napkitörés bezavarhat, igen, annyi lenne a netnek, rengeteg katasztrófa történne, kitörne a káosz.


Szerintem egy világ "pusztulása" nem feltétlenül jelent negatív dolgot az ilyen történetekben, inkább valami új kezdetét.

Semmi sem állandٗó, egy körforgás részesei vagyunk.

Megjelenünk, felemelkedünk, virágzunk, hanyatlunk, elpusztulunk. Már évmilliárdok óta ez megy.

2012. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
*Naposra
2012. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Bas­zki Kis Coffos, most látom, hogy te vagy az... És én még normálisan válaszoltam. Gyász.

Egyébként eléggé meglassultál, kevés a kérdésed! Elkezdődött az isi, vagy mi?

2012. szept. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nem...


Ez nem Kis Coffos.

2012. szept. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!