Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Nap fog bennünket megölni?...

A Nap fog bennünket megölni? A Nap fogja elpusztítani az emberiséget?

Figyelt kérdés

Arra gondolok ,hogy erősebb napfolttevékenységek, napkitörések valamilyen szinten összeomlaszthatják eléggé törékeny és instabil, egyensúlytalan civilizációnkat (akár a közeli jövőben).

Ti mit gondoltok erről?



2012. szept. 18. 23:04
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

18/24:

lehet, hogy a Földet „bedöntik“, lelépnek a Marsra vagy meghúzódnak valamelyik bunkerben pl. Denver alatt


az biztos, hogy a Denveri téma nem víz ellen készült (?), inkább nukleáris csapás vagy esetleg a Nap tüze stb. ellen


„“


"Állítólag már 2 emberi civilizáció kipusztult a Föld-bolygón, az egyik víz, a másik tűz által. "

Kipusztult, hát persze. És ugye TÖKÉLETESEN nyom nélkül.

Akkor honnan is tudjuk, hogy léteztek?

Azzal ne gyere hogy "írva vagyon"... Valami logikusabb, elfogadhatóbb érvet szeretnék.



-logika, intellektus : ez egy korlátozott érzékelés ; egyszer gondolkozz el, mi történik veled és az emberiséggel!


telik az idő és az ember egyre kevesebb lesz! biztos vagyok benne, hogy ez a rendszer előbb vagy utóbb, így vagy úgy, de ki lesz takarítva... ha más nem, hát az isteni erő (a végzet vagy a Nap stb.) takarítja ki.



az ősi bölcsesség Nap-szerinti tudás, ahhoz képest - szerintem - csak bohóc a híres öngyilkos modern tudomány (ami minden nem publikus kutatási és egyéb eredményt a szőnyeg alá söpör)


Jövőre még erősebb lesz a Nap, arra számíthattok!


Így mondja az egyik ezotéria, Gurdijeff:

„az ember kozmikus hatások automatája (ez az alap); amikor bizonyos kozmikus hatások megjelennek, az emberek megőrülnek tőlük és...; 1939-ben is így indult el a játék és ilyen 8erős) kozmikus hatások voltak (kb.)


a civilizációtok nagyon törékeny (egy pillanat alatt omlik össze, mint a kártyavár)


és tudjátok mi lesz az oka?


az automatizmusotok!


teljesen mindegy, hogy miben hisztek , ha értelem és tudás, felelős jelenlét és aktualizált döntési képesség nincs bennetek, reménytelenek vagytok


ideje van mindennek és lejár az időtök - ennyi


a kozmosz egy intelligens egész


egy fontos szabály: A TOTALITÁRIUS RENDSZEREKET AZ EMBERI LÉTFORMA ALÁ SÜLLYEDT, KÜLSŐ ERŐK AUTOMATÁJAKÉNT MŰKÖDŐ TÖMEGEK HOZZÁK LÉTRE.

(a diktátor csak később jelenik meg)


EMBERI AUTOMATIZMUS (=ELGÉPIESEDETT EMBER) ÉS TOTALITÁRIUS TÁRSADALOM : ÖSSZETARTOZNAK


elvész az én népem, mert nincs benne értelem, ha lenne értelme, meglátná, mi lesz a vége

2012. szept. 20. 02:40
 22/28 A kérdező kommentje:

"Szerintem egy világ "pusztulása" nem feltétlenül jelent negatív dolgot az ilyen történetekben, inkább valami új kezdetét.

Semmi sem állandٗó, egy körforgás részesei vagyunk.

Megjelenünk, felemelkedünk, virágzunk, hanyatlunk, elpusztulunk. Már évmilliárdok óta ez megy."


-igazad van!


itt senki sem tudja, hogy már hányszor inkarnált és mindíg ugyanaz történt vele!


én nem mások elméleteit mondom, hanem ezt látom! nem biztos, hogy igazam van, de így áll össze a kép


mindíg elalszik az ember (nem a látható) és mindíg ez történik vele


gyönyörűszép bolygó ez, de nagyon trükkös hely (talán az egész egy tudat, amibe...)

2012. szept. 20. 02:46
 23/28 Shai-Hulud ***** válasza:

"-logika, intellektus : ez egy korlátozott érzékelés ; egyszer gondolkozz el, mi történik veled és az emberiséggel! "


Elgondolkoztam.

És megállapítottam, hogy nem értünk egyet.


Te is elgondolkoztál már, hogy hová tűnt a kétszer is kipusztult emberiségre utaló mindennemű nyom?

2012. szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

-Tényszerű leírás a válogatott baromságokról

-Állítólag, mind tudjuk, nyilvánvaló, köztudott szavak használata

-Itt-ott direktben elhelyezett "szándékos véletlen hibák"

- Áltudományoskodás


Ez bizony A Kis Coffos,Súr , Izé hozé Veronika, meg a többi


De egyet se bánkódjatok hiszen:


A nyulak nagyon gyorsan fejlődnek, intenzív takarmányozáskor már 4 hónapos korukban ivaréretté válnak. Ekkor azonban még nem szabad tenyésztésbe állítani őket. A túl korán pároztatott állatok is vemhesek lesznek, de gyakran gondok jelentkeznek elléskor, vagy a fiatal nyuszik felnevelésében. Akkor beszélhetünk tenyészérettségről, ha a nyulaink fajtától függően elérték a 6-9 hónapos kort.


"Információ kapitány megint megmentette a népét az oktalan rüszmeteggé válástól!"


De most mennem kell mert a gonosz sohasem pihen!


I.K.

2012. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Zsömle lánynak van igaza, de bővebben most nem fejtem ki, látom, mindenki szkeptikus. Zsömle lány, ne törődj vele, hogy ügyeletes hittérítőnek neveznek, a jutalom, ami vár Rád, mindenért kárpótol!!! Isten áldjon!!!
2012. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Nem a Nap, Chuck Norris.
2012. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

kifejtve:


[link]

2012. szept. 23. 17:37
 28/28 anonim válasza:
IGEN, a Nap végezni fog a földi élettel: [link]
2017. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!