Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Őszintén, ki hisz abban, hogy...

Őszintén, ki hisz abban, hogy idén December.21. -én történik valami?

Figyelt kérdés
Ez egy anonim oldal, nyugodtan leírhatja bárki, hogy hisz-e benne!

2012. szept. 25. 20:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hosszadalmas kutatómunkám ellenére sem találtam semmit, ami alátámasztaná, hogy történni fog valami különleges aznap.
2012. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
volt már neked olyan napod idáig, ahol nem történt semmi? mindig történik valami...hülye kérdés..
2012. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Lesznek akik szívinfarktust fognak kapni, de nem 21. -én, hanem 22.-én, mert nem jött be a számításuk.



Joseph Balsamo jósnő

2012. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igen,történni fog "valami"-mint minden más napon...

Születés és boldogság,öröm,halál és szomorúság,bánat,lesz akinek élete legszebb napja és a bajbajutottaknak talán a "világ végét'-jelenti ez a nap.De remélem legtöbben mosolyogni fognak ezen a napon és átérzik milyen jó élni,létezni és szeretetet adni és kapni ezen a világon.

2012. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 atilis ***** válasza:
Hát, hogy melózni fogok az biztos, szabadnapot biztosan nem kapok aznapra.
2012. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Telni fog az idő.
2012. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Már bocs, de valahogy nem birom ki, hogy ne szoljak hozzá, pláne csak azért mert kissé dühitő dolog egyes válaszadóktól mint például amit "_NightHawk_" irt, idézem: " A világvége hívők nagyot fognak süllyedni szégyenükben hogy mekkorát tévedtek... " szóval erről csak anyit, hogy kicsit tévedsz kedves válaszadó!!! 

Nem tudom, hogy honnan veszed azt, hogy a hívők azok akik hisznek a világvégében! Ez egy eléggé  nagy baromság!!! Lehet, hogy épp te vagy az aki hisz benne!!!


Kedves kérdező!

Én csak azt írom, amit tudok és hiszek!

Nem állítom azt, hogy 21-ikén nem fog történni semmi, mert nem tudom, de senki más a földön nem tudja és nincs is honnan tudja, hogy mikor lesz a világvége, mivelhogy a Máte 24:42-be arról ír a Biblia, hogy "Vigyázzatok azért, mert nem tudjátok, mely órában jő el a ti Uratok."- ebből a következtetés az, hogy egyáltalán nincs honnan tudják az emberek, hogy mikor is lesz a világvége, egyedül maga Isten tudja (Máté 24:36) "Arról a napról és óráról pedig senki sem tud, az ég angyalai sem, hanem csak az én Atyám egyedül. "

Ha előveszed a bibliád és elolvasod a Máté Evangyélioma 24. részet ott mindenre valaszt kaphatsz.

2012. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Kedves keresztény barátom!


_NightHawk_ bár azt írta hívők de ebben az aspektusban nem a vallásos emberekre gondolt. Hanem minden olyan emberre aki hiszi hogy világvége lesz december 21-én.

(értsd:megtámadják a Földet a reptoidok vagy más földönkívüliek vagy meteor becsapódás illetve lehetne még sorolni.)

Nem a vallásos hívőkre gondolt. Bár a vallásos hívők nagy többsége éppen hogy az említett ige miatt nem köti dátumhoz Jézus 2. eljövetelét.

Bár az is kérdés hogy kinek mit jelent a világvége kifejezés. Mert egy hívőnek nem az élet teljes kipusztulását. Hanem a jelenlegi világ megszűntét s egy újvilág létrejöttét jelenti. De egy nem hívőnek inkább valamiféle globális katasztrófát. A teljes pusztulást.

2012. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Skywalker33 ***** válasza:

Halihó.

egy biztos: a változás. Nem világvége lesz csak korszak vége! Még hosszú az út az emberiség előtt...merthogy van egy terv és az most aktivizálódott.

nem lesz mindig ugyanígy ahogyan most kicsiben és nagyban is igaz ez, és minden jel szerint ezekben a napokban teljesen új világ keletkezik.

Amit eddig segített a Föld és a láthatatlan világ annak vége, új irányokat támogat majd amely irányba menni könnyebb lesz mint idáig, régi viselkedési mintákat meg nem lehet majd tovább folytatni mert szembeszélben nehéz.

Aztán ez választásra készteti majd az embereket: régi vagy új. Mindenki választani fog és a két tábor nem tud sajnos együtt élni sokáig.

Ez egy belső folyamat amely az ember belsejében kezdődik(megváltoznak az érzéseid és a gondolataid, szerencsés esetben a kozmikus értékek felé fordul a figyelmed)...és szép lassan a külvilágban is változást hoz.....

csá.

T :)

2012. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!