Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy az éjszsks folyamán álmába levetkőzött?

Figyelt kérdés
Mármint egyedül aludt. Ruhában feküdt le és éjszaka levette. Mert velem már egy csomószor és elég fura. Mitől lehet? 20/L

2012. szept. 27. 00:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az éjszaka folyamán*
2012. szept. 27. 00:19
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy alvajáró vagy? Más furcsaság is történt már veled éjszaka folyamán?
2012. szept. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne nevessetek ki:


Egyszer azt álmodtam, hogy lefeküdtem az egyik ismerősömmel, aki egy nagyon ronda srác amúgy.

Mikor reggel felébredtem, azt hittem, hogy igaz, és azon agyaltam, hogy úristen, biztos elmondja majd mindenkinek, meghogy milyen buta vagyok, hogy engedtem neki, stb...

Majd egyszercsak rájöttem, hogy álom volt. Megnyugodtam.

Ahogy kikeltem az ágyból, megláttam, hogy fordítva volt rajtam a pizsamanadrág... Mekkora égés... akkor még a nővérem is egy szobában aludt velem. Mi van ha éjjel motoszkáltam, ő meg meglátta? :) :) :)

2012. szept. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De járkáltam, írva ébredtem, vagy felizgultan.

De hallottam egy nőről pár éve, aki csavarokat nyelt le.

2012. szept. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Semmi pánik,lehet,hogy csak meleged volt és levetkőztél!

2012. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Velem ilyen sajnos nem fordulhat elő, mert kizárólag ruha nélkül alszom. Mert szabadon jó!
2012. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Alex, akkor neked az éjszakai felöltözéstöl kell tartanod :D
2012. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Amanda!

Ott találtad a szöget, ahol a feje van!

Olyan még nem fordult elő, hogy alvás közben felöltöztem, de olyan már igen, hogy az asszonyt húztam magamra!

2012. szept. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem már igen. :D

Egyáltalán nem szoktam alva járni, de ha idegen/új helyen alszom akkor csinálok furcsaságokat. Egyszer egy barátnőméknél aludtam, pizsamanadrágban, bugyiban és pólóban feküdtem le. Reggelre már nem volt rajtam a nadrág, és ami még furcsább, valahogy rám került egy pulóver. xD

13/L

2012. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Fordul már elő elvileg (anyukám mondta :D) hogy lefeküdtem és bejött hozzám rá 10percre.. nem tudom, hogy aludtam e csak azt, hogy elvileg felálltam elsétáltam az ajtóig majd megjegyeztem, hogy milyen kén szag van.. mire anyám mondta, hogy feküdjek vissza és én megtettem..
2012. szept. 28. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!