Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Veletek is előfordult már...

Veletek is előfordult már vagy én kezdek megbolondulni?

Figyelt kérdés
Sokszor rámjönnek olyan dolgok hogy úgy érzem hogy már ez 1x megtörtént velem és mikor ezt a barátnőimnek elmondtam kinevettek és tiszta hülyének néztek. Mi ez egyáltalán? miért érzem azt hogy dolgok már megtörténtek velem? kezdek bedilizni vagy mii van?? :'//

2012. máj. 31. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem,teljesen normális vagy,ez velem is előszokott fordulni.
2012. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden emberrel megeshet. Nem kell megijedni, velem sokszor előfordult már, hogy: "ez mintha már megtörtént volna".. Különösebben nem foglalkozok vele, ilyen az ember. Inkább a barátnőidnek kéne kicsit elgondolkozni, hogy velük történt-e már ilyen. Aztán nézhetik magukat h*lyének.


Ne foglalkozz vele, természetes :)

2012. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Deja vu-nek hivjak, sok ember tapasztalja.


[link]

2012. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem hiszem el, hogy még soha nem hallottatok a deja vu-ról. :O
2012. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Velem is voltmár ilyen nemegyszer :D
2012. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
igen
2012. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
A legjobb a dupla vagy tripla dejavu! :D
2012. jún. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
a dupla meg a tripla dejavu az milyen? :O
2012. jún. 1. 16:09
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor rájössz, hogy jé ez olyan mintha már megtörtént volna. Majd az is ismerős, hogy arra gondoltál, hogy ez már volt egyszer. Aztán ez is ismerős lesz. Egyszer volt ilyenem, 3x egymás után, hogy "ez már volt, ez már volt, ez már volt"! Elég meglepő volt! :D

(Ő, igazából nem tudom, hogy sikerült-e érthetően körülírnom...)

2012. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
állítólag azért van mert már egyszer éltél,csak meghaltál vagy mi,aztán most meg újra élsz,és ez így megy egy "örökkévalóságon" keresztül.Na lényeg a lényeg,h ne törődj vele mert ha sokat agyalsz ezen,könnyen beleőrülhetsz.Ha legközelebb ilyened lesz,akk szívj el egy mariskát és máris elfelejted:D
2012. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!