Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A kvantumfizika alátámaszthatj...

A kvantumfizika alátámaszthatja a parajelenségeket?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 17:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Uccsó: a száz év szerinted sok? A fizika, matematika például több ezer évre nyúlik vissza. Egyébként leginkább amiatt mondtam fiatalnak, mert a közelmúltban tört be igazán a köztudatba.

Definíciót meg írjon neked, akinek két anyja van, a neten megtalálod bárhol.

Gyökér.


Monolit

2012. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt sem tudod mi az minek írsz róla véleményt ? Fingod sincsen róla csíragyermek.
2012. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Neked bezzeg van, miközben azt írod: Köcce! Ja meg csírázol. Inkább pl tanuld meg, hogy:


A művészet szó tágabb értelemben minden alkotó célú emberi igyekezetre vonatkoztatható. A szűkebb értelemben vett művészet „szépművészetekre” és alkalmazott művészetekre osztható. Az előbbiek két nagy gyűjtőkategóriája a képzőművészet és az előadó-művészet. A képzőművészet hagyományos ágai a grafika, a festészet, a szobrászat és az építészet, az előadó-művészeté pedig a zeneművészet, a színművészet és a táncművészet. A harmadik hagyományos művészeti terület a szépirodalom. A művészet jellegzetes megnyilvánulási formája a népművészet. Az alkalmazott művészetek fő képviselője az iparművészet, amely gyakran nehezen határolható el a képzőművészettől. A modernizmus és az ipari forradalom új művészeti formákat teremtett. Ezek a képregény, a fotográfia, a film, az installáció és a számítógépes művészet.


Your rudimentary brain has infucked by Awesorgamic Captain Information!


You're welcome puny human!

2012. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Igen van, Én fizikus vagyok veled ellentétben.
2012. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ennyire unatkozol, otromba gyermek? Legalább írnál valami kreatív szidalmat vagy riposztot, ez a szürke, gyenge provokálás nagyon unalmas. Olvass inkább valami könyvet, vagy moss lábat gyakrabban.


Monolit

2012. okt. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Fizikus vagy? Értem. Csak az nem tiszta, hogy ebből miért következne automatikusan az, hogy amit leírtál az helyes. Már ha nem kamuzol.
2012. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Mivel fizikus vagyok, ezért amit leírtam az így van és ti kamuztok, egyébként a vita meddő ilyen ostobákkal mint ti. Más kaliberű szellemekkel szoktam vitatkozni :).
2012. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
értékelem a válaszaitokat de azt hogy páran "veszekedtek" azt mellőzétek ez nem arról szól
2012. okt. 10. 20:12
 19/19 anonim ***** válasza:

Mivel fizikus vagyok, ezért amit leírtam az így van és ti kamuztok, egyébként a vita meddő ilyen ostobákkal mint ti. Más kaliberű szellemekkel szoktam vitatkozni :).


Két lehetőség van.


-Tényleg fizikus vagy, ez esetben elég szomorú, hogy a lehető leggyerekesebb szövegi eszközökkel próbálod bizonyítani a vélt igazad.

-Troll vagy, ami szerintem az igazság. Nos ez esetben még nagyobb gyász az egész, mert trollkodásod sótlan, langyos és szürke.


Azt hogy más kaliberű szellemekkel vitatkozol el hiszem. Gondolom az összeset te is találtad ki. A Dumád alapján max 17 éves pubi vagy.

2012. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!