Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miér van az hogy néha tudom...

Wwe aj kérdése:

Miér van az hogy néha tudom mit gondol egy másik ember?

Figyelt kérdés
Olyan mintha az én gondolataim lennének ésha rá kérdezek akkor vagy letagadják vagy azt mondják hogy honnan tudom.

2012. okt. 7. 20:53
1 2
 11/16 anonim válasza:
Golyós csapágy eladó.
2012. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Viszont eladó tuskó.
2012. okt. 8. 21:28
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudod mit gondol csupán megérzel belőle foszlányokat.


Ez akkor történhet meg ha Te nagyon odafigyelsz a másikra és aki beszél annak erős a gondolati kisugárzása. ezt fogja be a te lelked érzékenysége ezeket a gondolati hullám foszlányokat.


Próbáld magadat leszoktatni erről az erős odafigyelő koncentrálásról, mert egy idő után az lehet a következménye rád nézve-- hogy megutálod az embereket, és kerülni fogod még a barátkozást is velük.


Sajnos nagyon sok ember mást mutat és mást mond, mint amit gondol.

Vagy udvariasságból, vagy kétszínűségből, vagy épp mert egy notórius hazudozó.

2012. okt. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Amugy igaz amit az utolso ir.Tenyleg megtudja utaltatni veled az embereket.De mi van akkor ha nem koncentralsz , csak egyszeruen magatol tudod...:((
2012. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy én nemakarom csakugy jön. De néha jo tudni hogy a másik mit gondol. Pl. A fönök kedvére tehetek.
2012. okt. 9. 18:58
 16/16 anonim ***** válasza:

Mint írtam szoktasd le róla magadat. Valamikor szinte beleláttam" az emberekbe. De nem csak beleéreztem a gondolataikba de a másokra én is hatással voltam-- megzavartam őket a beszélgetésbe vagy ha gyermek volt, akkor automatikusan tette amit kértem.Nem volt természetes, gépszerűen tették a gyerekeim--ha pedig ott hagytam egyedül utólag lázadtak fel, hogy nem akarja azt tenni amit kértem.


Ma már 70 éves vagyok de az unokám már megjegyezte mami ne néz úgy rám amikor beszélsz, mert "szúr a szemed" igy tudta a maga kis 10 éves szókincsével kifejezni


-- akkor eszembe jutottak a régi dolgaim-- azóta igyekszem nem erősen oda nézni ismét. Annak idején úgy szoktam le erről az erős figyelemről vagy szuggesztív erőmről, amire azt mondhatnánk ronda szóval, hogy ha beszélgettem valakivel akkor ---"elnéztem, vagy elbeszéltem a másik ember feje felett"


Tehát hallgasd meg amit mondanak figyelj de ne megszakítás nélkül csak az illetőre figyelj--tekints félre közben egy-egy pillanatra, ne figyelj olyan erősen.


hidd el lehet hogy érdekes képesség de egy idő után azt veheted észre hogy már nem akarsz barátkozni senkivel-- Nekem épp e miatt soha nem voltak barátaim barátnőim, sőt még a munkahelyemen is elzárkóztam, mert elegem volt a csalódásból.

2012. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!