Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit láthatott a kislány?

1lány.... kérdése:

Mit láthatott a kislány?

Figyelt kérdés
Előre is bocsi, ha rossz helyre írtam kérdésem, nem igazán vagyok otthon ezekben a témákban. Hallottam olyanról, hogy a gyermekek még látnak természetfeletti dolgokat. Na most egy kislány, kb 2 éves lehetett, ma egy bevásárlóközpontban várakozás közben hosszasan nézett rám, talán a homlokomat nézte, ha jól láttam. Ez úgy tudom, jelent valamit, na de mégis mit láthatott? Mégegyszer írom, nem értek ezekhez, csak amit hallok abból tudok kiindulni, de ez nagyon érdekes volt o.O

#természetfeletti #mit láthatott
2012. okt. 12. 23:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez elég furcsa kérdés,mivel nézhetett kiváncsiságból is.
2012. okt. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
Igen ez igaz, hogy a gyermekek olyasmit is látnak amit mi nem! Ezt tapasztalatból mondom, az én fiam is látott érdekes dolgokat. Pl egyszer nézett a semmibe és mikor feleségem megkérdezte mit néz ő azt válaszolta, hogy a bácsit. Pedig senki más nem volt rajtuk kívül a szobában. A kérdésedre visszatérve, lehet hogy a korona csakrádat látta szerintem.
2012. okt. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy tudjam az okát, látnom kellene a képedet.

A gyerek valószínűleg azon csodálkozott, hogy ilyen szépet, vagy ilyen rondát még életébe nem látott. Kép nélkül nem tudom eldönteni.

2012. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Lehet az is, hogy csak elbambult, akár a csakrát is láthatta, vagy bármi természetfelettit. Én se túl ronda se túl szép nem vagyok, valahol a kettő között az átlagot gyarapítva :D szóval az nem lehetett h rajtam csodálkozik :)
2012. okt. 13. 12:51
 15/20 anonim ***** válasza:

De nagyonis lehet, hogy rajtad csodálkozott!

Tudod, néha még én is elcsodálkozom magamon.

2012. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Lehet az is, hogy csak elbambult, akár a csakrát is láthatta, vagy bármi természetfelettit."

Csakrát meg egyéb természetfeletti dolgokat nem láthatott, mert ilyenek nincsenek. A kisgyerekeknek csak minden érdekes és ezért bámulnak meg mindenkit.

2012. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, szerintem ilyen kijelentéseket nem kéne tenni, hisz nem tudhatod, én is mindenhová odaírom h "szeritem" vagy "én úgy gondolom" stb. Nem jelenthetünk ki olyan dolgokat, amikre nincs bizonyítékunk.
2012. okt. 13. 14:39
 18/20 anonim ***** válasza:
Azért jelentem ki, mert ind alaptalan hülyeség. Ha én itt most kijelentem hogy létezik a badacsonyi görényember, akkor létezni fog, mert nincs bizonyíték a nem létezésére? Az emberek a mai világban elfelejtettek gondolkozni...
2012. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
a kis gyerekek nem tudják még hogy a bámulás az nem kéne,,és nagyon sok kisgyerek csak bámészkodik, de viszont éni is halottam hogy egy kis fiú kb 2 éves, látta valakinek az auráját :S én ebbe nem hiszek :D és hülyeségnek tartom, mert hogy az aurát ki állatoknak látta másféle színben, már röhejes
2012. nov. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
bocsi hogy ilyen rosszul írtam csak merül a billenytüzetem :D
2012. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!