Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi okozhatja ezt?

Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Kiskoromban vettem észre, hogy mindig a szüleim, főleg édesapám kezeit figyelem és olyankor mindig sírhatnékom támadt. Aztán volt egy időszak, amikor szándékosan nem figyeltem senki kezét. Sírni nagyon ritkán szoktam, nem az a fajta vagyok. Ma halottasházba voltam és a néni kezére esett a tekintetem. Hiába nem közeli rokon, alig bírtam fékezni magam. Aztán ahogy onnan eljöttem, rám tört a sírás. Valaki tud erre magyarázatot?
2012. okt. 24. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Előző életedben akit a legjobban szerettél, a párod meghalt a családi ágyon. Sajnos nem korházban. Te voltál mellette és nagyon sírtál, nem voltál képes feldolgozni a halálát. A végén már csak a kezét láttad és megőrűltél.
2012. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy előző életből ered, vagy nagyon kis gyermekkori emlék,vagy esetleg öröklött emlék.Megkérdezhetnéd a szüleidet, van-e valami fontos emlékük kezekkel kapcsolatban, bár meglehet, hogy nem tudnak segíteni akkor sem, ha esetleg van ilyen emlékük, mert az lehet tudat alatti is.
2012. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, nincs igazán magyarázat ezekre és megijesztenek.

Köszönöm a válaszokat.

2012. okt. 25. 11:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz azzal, hogy mikor valaki kezét figyeled, csak hagyod, hogy jöjjenek az érzések, gondolatok és befelé figyelsz, de nem erőltetsz semmit.Aztán később elmélkedsz azon, miket éreztél, milyen apró képek villantak fel azokban a percekben.Talán megkapod a választ a kérdésedre.Vagy kérheted, hogy álmodban megkapd a választ.
2012. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt már megfigyeltem. Erős szánalmat érzek. Azzal próbáltam sokáig nyugtatni magam, hogy ez biztos azért van, mert a kezeivel dolgozik.
2012. okt. 25. 12:49
 6/6 A kérdező kommentje:
És sosem verődtem meg, sosem bántottak. Ha ez történt volna, ÉN arra fognám, oda vezetném vissza.
2012. okt. 25. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!