Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki ez fekete hajú lány?

Ki ez fekete hajú lány?

Figyelt kérdés
Néha mikor távolba nézek látok fekete hajú lányt. Nem tudom ki lehet, de mindenhol látom és ijesztő. Tegnap reggel már házunkban is láttam, nem is mertem aludni. Mikor mondtam testvéremnek csak kinevetett és mondta hogy képzelődök, de én biztos vagyok benne, hogy láttam. Egyébként fekete haja van, hofehér bőre és fekete szeme. Valaki tudja mi ez? Vagy csak képzelődök? Ha igen miért pont őt látom?

2012. nov. 1. 19:58
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
90%
Hófehérke? :)
2012. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Hófehérkének mióta fekete haja?
2012. nov. 1. 20:04
 3/45 anonim ***** válasza:
Azóta fekete a haja, mióta megalkották a karaktert... hülye. Képzelődsz, a tesód jól mondja, valamint orvosi segítséget kéne kérned... tök komolyan. Valami nincsen rendbe veled...
2012. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
A halál előjele, már a nyomodban jár... jobb ha elköszönsz a családtagjaidtól.
2012. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
92%
Megnézted a Kört?:-D
2012. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim válasza:
Szerintem azonnal menj pszicho-analitikushoz.
2012. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
Bocsi, én voltam. Megnyugodhatsz
2012. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Hófehérkének azóta fekete a haja, mióta valaki először megrajzolta...
2012. nov. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
89%
Hófehérke anyukája azt álmodta, (vagy képzelte), hogy születik egy kislánya, akinek fehér a bőre, mint a hó, piros az ajka, mint a kiserkenő vére (akkor mégis csak elképzelte, rémlik, hogy varrogatott, télen, és megszúrt magát), és fekete a haja, mint az ében. mindig is fekete volt hófehérke...
2012. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 hello xp ***** válasza:
35%
Én tudom a nevét szamara :D ismered szamarát anya a kútba dobta és meg halt nem ismered :D
2012. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!