Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki ez fekete hajú lány?

Ki ez fekete hajú lány?

Figyelt kérdés
Néha mikor távolba nézek látok fekete hajú lányt. Nem tudom ki lehet, de mindenhol látom és ijesztő. Tegnap reggel már házunkban is láttam, nem is mertem aludni. Mikor mondtam testvéremnek csak kinevetett és mondta hogy képzelődök, de én biztos vagyok benne, hogy láttam. Egyébként fekete haja van, hofehér bőre és fekete szeme. Valaki tudja mi ez? Vagy csak képzelődök? Ha igen miért pont őt látom?

2012. nov. 1. 19:58
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

"16 éves koromban, meg is bántam."


Hogy lehetsz ilyen nyámnyila? Én 6-7 évesen néztem az elsőt, azóta rászoktam. Ide akartam még valamit írni, majd ha sikerül kifejteni értelmesen, leírom.

2012. nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Tudod nem mindenkinek ugyan az jön be.
2012. nov. 11. 10:21
 43/45 anonim ***** válasza:

Ezt a családtagjaidnak feltétlenül mondd el minél hamarabb.

Azt tudjuk hogy a házban jelenik meg és azon belül hol ?

A részleteket elmesélnéd többet segíthetnénk.

Amúgy azt nemértem hogy tudsz így aludni o.o

Én 10 éves koromban néztem az első horror filmet, és igazábol tetszenek is csak rosszat álmodok tőle azért nem nézek.

Ya, és gondolom már voltatok valami pszihológus féleségnél (bocs nem tudom hogy kell pontosan írni )

Legalább izgalmas az életed ...

Én félig-meddig várom a világvégét kiváncsi vagyok mi lesz mert nincs valami izgalmas életem :/

Gépezés/Tanulás ...

2012. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Dehogy mondom, hülyének néznek.

Írtam ,hogy nem csak a házban jelenik meg.

Az elején nem tudtam aludni, de a sok fennléttől kimerültem utána és most már tudok.

Nagyon izgalmas...

Nem lesz semmi világ vége:P Arról, hogy unalmas az életed, csak te tehetsz.

2012. nov. 18. 16:46
 45/45 anonim válasza:

mostanára elmúlt ? adj életjelet .....

És ha nem akkor szerezz be bármilyen marokkövet :)nekem is voltak látomásaim...:( de a kő hatott

2014. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!