Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ennek köze lehet az előző...

Ennek köze lehet az előző életemmel?

Figyelt kérdés

Málnás

Havonta jön egy álom, amiben egy tüzes helyen vagyok, ahol mindenki meghalt és csak én vagyok meg egy fekete hajú lány. Az álmomban mindig érzem a forróságot, de egyáltalán nem éget és nincs is melegem. Sosem tudom, hogy hol vagyok, de amikor a lány közelít felém elkezdek félni, de mielőtt odaérne mindig átkerülök egy havas helyre, ahol nagyon hideg van és ott is halott mindenki. Ott egy másik lány jelenik meg, aki segít megszökni, de a fekete hajú mindig figyel az égből. Itt szoktam felébredni. Köze lehet az előző életemhez vagy miért álmodom mindig ezt?



2012. okt. 31. 20:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A Máláns nem tudom hogy került oda, bocsánat.
2012. okt. 31. 20:10
 2/16 anonim ***** válasza:
Nincs köze hozzá, csak egy álom.
2012. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De akkor miért tér vissza mindig és miért olyanokkal, akiket eddig sohasem láttam?
2012. okt. 31. 20:26
 4/16 anonim válasza:
rejtély. én is álmodtam már mondjuk 2x ugyanazt az álmot, ismeretlen személyekkel. nem tudom miért?.lehet h olyan filmet néztél,vagy hasonlót.
2012. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 babfőzelékecske válasza:
Lehet köze hozzá. Hasonlót álmodtam én is, mindig visszatér. Én mindig háborúról álmodom, ahol meghal az egész családom, csak én élem túl és romok közt mászkálok. Mindig visszatér, csak más formában. Iszonyú hangulata van, többször sírva ébredtem. Biztos, hogy előző életbeli dolog. az a kérdés, nálad is ennyire mély érzéseket vált ki. (?) másrészről ezek az álombéli figurák "segítők" is lehetnek.
2012. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Amikor az álomban vagyok nagyon komoly és félek és amikor felébredek egy ideig még bennem van ez a félelem, de aztán elmúlik.
2012. nov. 2. 20:04
 7/16 anonim ***** válasza:

Mintha más is írta volna gyakorikérdéseken hogy ő is lát egy fekete hajú lányt. Ő nem álmában hanem a valóságban ha távolra néz.

Az arca hófehér és feketés a szeme ?


Egyébként ha rosszban vagy valakivel akkor álmodhatsz ilyeneket.


Megnézhetnéd a BlackRockShooter animét is.

2012. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Az arca hófehér és feketés a szeme ? "

Igen.

2012. nov. 4. 14:13
 9/16 anonim ***** válasza:

Nézz meg ebből olyan 5 részt !

Itt az első : [link]


Ez a BlackRockShooter.

2012. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mi ez a mese? Miért segít nekem?
2012. nov. 4. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!