Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik a komoly része az...

Melyik a komoly része az ezotériának? Szerintem a Feng-shui komolytalan.

Figyelt kérdés

#ezotéria #komoly #antifengshui
2012. nov. 12. 01:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nincs komoly része, mindegyik csak alaptalan feltételezés.
2012. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Zsizsik666 & társa: tényleg megeszitek ezt a gombát? veszélyesnek tűnik. milyen hatása van?


az LSD tapasztalatom szerint jellemzően nem ebben az értelemben hallucinogén, hogy jönnének reptoidok vagy más hasonló lények fizikailag. hanem valahogy mélyebb elvontabb értelemben. bár aztán ki tudja... kinek mi :)

2012. nov. 12. 14:48
 13/15 A kérdező kommentje:
3 & 4: köszönöm. nekem úgy tűnik, amit írtok az kicsit olyanná tenné az ezotériát mint a természet tudomány. együttjárások megfigyelése, aztán ha elég sok van, akkor azokból szabály alkotás, és annak elvárása, hogy ha valamit teszünk az ugyanolyan hatással fog járni.
2012. nov. 12. 15:05
 14/15 Zsizsik666 ***** válasza:

12:hát igen na, mindenkinél másképp van, ha nagyon akar reptoidokat, megkaphatja.

Aha, mérgező a gomba, de am. a gyilkos galóca a legveszélyesebb, inkább az halálos. Ebből sem öt kilót esznek, egyébként.

2012. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Zsizsik666: nagyon diplomatikus vagy :) de úgy veszem ki akkor nincsenek ilyen irányú saját kísérleteid. nem is tudom, hogy lenne e értelme ilyennel szórakozni, amikor vannak biztonságosabb utak.
2012. nov. 12. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!