Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Felkészültetek már a biztonság...

Felkészültetek már a biztonság kedvéért a 2012. december 21-re jósolt világvégére? Hogyan készülhetnék még?

Figyelt kérdés
Nem hiszek ebben a világvége-dolgoban, hiszen már elég sok világvége-jóslat dolgot túléltünk, de a biztonság kedvéért még sem szeretném, ha esetleg mégis bekövetkezne és váratlanul érne. Én a pincében elkezdtem ásványvizet és tartós élelmiszert felhalmozni. Viszek még le gyógyszereket. Az autókat teletankolom előtte, de még viszek a pincébe is benzint tartaléknak. Hogyan készülhetnék még?

#világvége #felkészülés #maja #2012. december 21.
2012. dec. 5. 22:25
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
bizony bizony egyett ertek ezzel!! a NASA nem fog semmit mondani foleg nem ilyen hordereju dologrol!!
2012. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
61%

te előttem szóló

idióta

ok,nasa kussol

de a sok amatőr csillagász is szted...

barom

2012. dec. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Utolso : Nem az elotted levo vagyok de szerintem ne barmozzal senkit,latszik.hogy.rosszul neveltek es tiszteletlen vagy masokkal..Es mire.megy az amator.csillagasz a kis tavcsovel??Lat egy urhajot amin idegenek vannak??Nasa azt mondana.hogy az oveke,vagy nmerositene.meg.. Biztos van valamilyen meg allapodas az urkutato cegekkel hogy nem.szolnak. mx. utolso pillanatban amikor nem tudjak letagadni meg ilyenek.. Gondolkozz ember!Ja bocs neked.nincs mivel :-$ Mi elott belekotnel a helyesirasomba telorol vagyok udv.
2012. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
59%
21-én reggel suliba megyek, délután meg haza. 22-én reggel pedig halálra röhögöm magam azokon akik összefosták magukat egy ilyen idiótaság miatt. Ezt a világvégét valami amerikai üzletember találta ki és most egy rahedli pénzt keres rajta. Ha meg mégis eljönne a világvége, nem tök mindegy? Úgyis meghalnánk, minek felkészülni rá?
2012. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

23-as

túl sok összeeskűvéses filmet láttál,nyugi,semmi se lesz

nem lesz se 19.-én.se 20.-án semmi bejelentve

egy szót se akartam szólni a helyesírásodról

2012. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Utolsó :

23as vagyok,tudom hogy nem lesz világ vége,nem hiszek benne de biztos hogy nem mondanák meg hogy ha közelít valami..

Béke,és jó világvége várást a hívőknek!

:)

2012. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
xDDD te sejtnelkuli idiota a Nasa nem fogja hagyni hogy pofazzanak te idiota
2012. dec. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
# 22/26
2012. dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
Van egy tudományos csatornán egy műsor az a címe,hogy "Boldog világvége várást." És ott is bemutatják ,hogy az emberek ,hogy készülnek rá....Mert az egyik pl.:azt hiszi hogy atomtámadás lesz amcsiban.... Volt már és van világ.. akkor ez mitől lenne világvége???
2012. dec. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

még annyit te 28-as,te szerencsétlen HÜLYE

szted a NASA a világ összes kis amatőr csillagászati csapatával foglalkozik,pl a magyarokéval????

a magyar csillagászati egyesületek is jó párszor leírták,h semmi se lesz

de az ilyen idiótákba,mint te,becsapódhatna valami.

2012. dec. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!