Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes Budapesten...

Mennyire veszélyes Budapesten nagy táskával közlekedni?

Figyelt kérdés
Lehet következő félévtől Pestre fogok suliba járni és úgy néz ki, hogy egy hónapban egyszer mennék látogatóba a szüleimhez az albérletből. Mivel sok mosatlan dologgal, könyvel és a laptomommal utaznék, ezért elég nagy táskát vinnék magammal és attól tartok így könnyű préda lennék, még eljutok az állomástól az albérletig a tömegközlekedéssel. Ami még rátesz egy lapáttal, hogy nagyon vékony srác vagyok és olyan tipikus bölcsész fejü, szóval az a fajta akit rögtön kiszúrhatnak.

2012. szept. 21. 15:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Na azért ennyire még nem rossz a közbiztonság. Ha sietsz a dolgodra, és nem kötekedsz te magad, és nappal van, akkor nem valsózínű, hogy bárki is beléd kötne.

Éjszaka, és ha sétálgatnál, és nő lennél, akkor már rizikósabb lenne.

2012. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Öööö... Ugye tudod, hogy azért a városok közbiztonsága nem egyenlő azzal, amit a Kék fényben és Sin Cityben látsz?:D Ritka, hogy valakit tömegközlekedési eszközön támadjanak meg, mert egyrészt tele vannak emberekkel, másrészt például a metrónál biztonsági őrök is vannak. A zsebtolvajok már gyakoribbak, de minden ismerősöm aki úgy járt, hogy kizsebelték nem húzta be a cipzárját... Éjszaka, kis, elhagyatott utcákban sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy valaki betalálna, de gondolom nem ilyenkor tervezel hazaruccanni.
2012. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 tetro ***** válasza:
100%
Te azt képzeled, hogy Budapesten sétálgatni olyan mint cápák közé ugrani meztelenül csupa véresen, ugye? :D
2012. szept. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem Mexikó.Minimális a veszély.
2012. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudnám ki terjesztette el, hogy a "hatalmas" Budapest maga a bűn fészke...


Elárulok valamit - egy kisváros félreeső utcájában sokkal-sokkal nagyobb veszélyben vagy, mint éjjel a Nagykörúton.


Persze ismeretlen sikátorba nem éjjel kettőkor megyünk be laptoppal a kezünkben felderíteni... Ha mégis, na, az megérdemli -.-

2012. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

A blahán mindig vannak rendőrök és bekamerázott az aluljáró....

Sokat gondolsz erre tényleg bekövetkezik:)

2012. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Napközben a legtöbb helyen probléma nélkül közlekedhetsz. Persze mindenhol figyelni kell, meg alap, hogy elől lévő zsebbe nem teszünk pénzt, iratot, de nem hiszem hogy bármi problémád lenne.

Azért Budapest nem a fertő, ahol örülhetsz ha élve megúszod.

2012. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
48%

"Na azt hiszem, ezzel a "rétiniggerezéssel" véget is ért a beszélgetés..." Jajj, hogy egyem azt a naív, jogvédő lelkecskédet! Nem hinném, hogy a srác emiatt "csúf, gonosz, hókuszpók, rásszistá" lenne, egyszerüen lehet éppen vannak rossz tapasztalatai, mint sajnos nekem is egy jópár.


Amúgy csatlakozom az előttem szólokhoz! Ha nem mászkálsz, egyedül, éjszaka, a belső pesti kerületekben (főleg a 7, 8, 9. kerületek, illetve Kőbányán az Örs ilyen necces) akkor nem lesz semmi bajod. Ja és lehetőleg ne villogj azzal a buszon, hogy milyen szuper mobilod van.

2012. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Pedig Budapest tényleg maga a bűn fészke...


Elég csak elmenni a parlament felé. Ott elég sok tolvaj,rabló,csaló van..


Egyébként én vidékiként elutaztam oda és nem volt para.

A nagy bőröndel simán mehettem bárhova.

2012. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%

Nyugi, Budapesten élek, még nem támadtak meg, pedig mentem már laptoptáskával is a főkönyvtárba (mondjuk akkor tényleg paráztam, de nem lett gond). Sokan mennek haza nagy bőröndökkel, hogy ha figyelsz a környezetedre nem hinném hogy bántanának vagy kirabolnának.


tetro egyem azt a kis fajvédő lelkedet! Remélem egyszer a nyócker legsötétebb bérházában fogsz élni és megtapasztalod hőn szeretett "rétinégereid" szeretetét :P :P :P

2012. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!