Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valamit nagyon akarok...

Ha valamit nagyon akarok bevonzom? Viszont ha valamit nagyon nem akarok, azt taszítom? Vagy azt is bevonzom. Nem értem ezt.

Figyelt kérdés
Hogy a vonzás törvénye működjön, szükség van hitre?Illetve csak reális dolgoknál működik?Pl.:ha én minden reggel azzal kelek fel, hogy C. ronaldo lesz a férjem, attól még nem lesz úgy, vagy fordítva, ha pl. egy férfi attól fél minden nap, hogy a barátnőm c. ronaldóval fog összejönni és engem otthagy akkor sem lesz így. bocsi a hülye példát de más nem jutott eszembe....
2013. jan. 13. 17:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

pedig az is jó munka nem ázol nem süt be a nap nincs hideg és nem 10-14 órákat dolgozol ha szeretsz monoton dolgokat csinálni akkor jó


micsoda?

2013. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Részben bizonyított, hogy működik. Alapesetben egy jól sikerült magyar ember ha nagyot kaszálhat, kapásból mond húsz bizonyítékot, hogy a dolog átverés és pénzlehúzás. Szinte minden esetben igaza van.


A titokba beleszenderedett ember már szán rá időt, hogy minden egyes lehetőséget megvizsgáljon, és sokkal több esélyt talál magának arra, hogy legalább kicsit a cél felé haladjon. Így olyan, mint a tökéletes látású, figyelmes tyúk, ami ott is talál néha szemet, ahol ilyesmi elvileg elő se fordulhat.


Sokat álmodozni valamiről előbb-utóbb tettvágyba torkollik. Sokunkkal előfordult könyvek és okkult felhangok nélkül.

2013. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

A 4-es vagyok. Én nem azt mondtam, hogy a párkapcsolatoknál egyáltalán nem működik, csak NEKEM nem működik. Lehet hogy a rossz tapasztalatok, egy csomó tinikori emlék, stb, meggátol abban, hogy teljes szívemmel tudjak hinni abban, hogy ha boldog vagyok egy férfi mellett, akkor az úgy is marad. Valamiért ha együtt vagyok valakivel, rögtön elkezdek attól félni, hogy elveszítem...és elveszítem. Aztán elkezdek arra koncentrálni, hogy visszakapom, és visszakapom. Komolyan. Ördögi kör ez, és tudom, hogy mit csinálok rosszul, csak valamiért túl mélyen gyökereznek bennem a rossz tapasztalatok és nem tudok feltétel nélkül bízni egy férfiban. De dolgozom az ügyön, hogy ez megváltozzon. Más téren viszont, munkában, tanulásban, sikerekben, karrierben, már megtanultam, hogy csak magamra számíthatok. És magamban bízom. Magamról tudom, hogy mit tudok megcsinálni, hogy mire vagyok képes, és hogy el tudom érni azt is, amiről más egész életében csak álmodozik. És el is érem. Olyan életet élek, amire rengeteg ember irigykedik, csak mert hiszek magamban. (Ne milliókra gondoljunk, egyáltalán nem vagyok gazdag pénzben. Ettől függetlenül élek csodálatos életet.) Szóval az egésznek a kulcsa az önmagadban és az álmaidban való, feltétel nélküli hit. És persze a lehetőségek megragadása, az igyekezet, hogy el is érd, amit szeretnél.

A taszításról nem sokat tudok, én csak a vonzásról hallottam, és abban hiszek. Nem hiszem, hogy a taszítással működne, hiszen amire koncentrálsz, amire gondolsz, azt bevonzod. hiába gondolsz arra, hogy na, ezt most akkor NEM akarom, ezt most taszítom, ha rá gondolsz, ha rá koncentrálsz, bevonzod. Azt már írtam, hogy az Univerzum nem érzékeli a tagadást. hiába van benne a gondolatodban, hogy ez most NE történjen meg, a NE nem jut el az Univerzumig. A lényeg tehát hogy pozitívan gondolkodj, ami akár működik a vonzás törvénye ,akár nem, minden esetben egy hasznos dolog.

2013. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
De ez ellentmondás is sztem, mert ha valamit akarok, akkor is bevonzom és ha nem akarom akkor?csak mert nem érzékelik a nem szót. Ez olyan értelmetlen számomra. Illetve ha gondolok valamire, de nem akarom, csak filózom rajta, azt miért vonzanám be?főleg ha nincs semmi realitása.egy hülye példát mondok:D Pl. eszembe jut nap mind nap, hogy milyen lenne ha kate winslet brad pittel járna:Dde nem hiszek benne, nem akarom, csak eszembe jut.azt is bevonzom?vagy csak az önmagammal kapcsolatos dolgokat vonzhatom be?más emberekét nem?bocs a hülye példáért, de ez jutott eszembe
2013. jan. 15. 18:32
 25/29 A kérdező kommentje:
ezt elég hülyén fogalmaztam. Szóval a lényeg. ha valamit nem akarok, nem is teszek érte, csak gondolok rá, mert ember vagyok és sok minden megfordul a fejedbe, akkor is bevonzom?vagy ahhoz, hogy ez működjön, el kell határozni,és hinni kell benne?vagy egyszerűen ha valamit nem akarok vagy félek hogy bekövetkezik, a puszta rá gondolástól is bekövetkezhet, vagy ez hogy működik?áhhh már tiszta hülye vagyok szerintem.
2013. jan. 15. 18:48
 26/29 anonim ***** válasza:
:):) hát nyilván attól hogy valami megfordul a fejedben még nem fog bekövetkezni:) meg azért ennyire nem is egyszerű a dolog, ha ilyen könnyű lenne, elég lenne csak rágondolni, hogy megnyered a lottót és megnyernéd... itt határozottan hinni kell, sokat gondolni rá, folyamatosan hálát adni érte. Az, hogy valami milyen hamar következik be, elsősorban a hited mértékétől függ. A rossz dolgok pedig általában lassabban vonzódnak be, mint a jók. De ennek ellenére persze be tudod vonzani azt is. A vonzás törvénye nem arról szól, hogy csak jó dolgok történnek az emberrel, ha hisz benne. Arról szól, hogy amire gondolsz, az valóra válik. A gondolataiddal, a hiteddel te teremted meg a saját világodat. ha csak rossz dolgokra gondolsz, rossz dolgok fognak történni veled. Itt is érvényesül a vonzás törvénye, csak nem a jó irányban. ha viszont jó dolgokra koncentrálsz, azokat vonzod be. És legtöbbször az Univerzum elrendezi neked, hogy mit kell tenned érte, a lehetőségek csak úgy felbukkannak, csak meg kell ragadnod őket. Egyébként ha elolvasod a Titok című könyvet (amit gondolom már megtettél, ha érdekel a téma), abba nagyon jól, értelmesen, és a lényeges pontokat sokszor ismételve le van írva ez az egész.
2013. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Köszike:)
2013. jan. 16. 16:25
 28/29 anonim válasza:
működik, nagyon is. Épp ezért csak pozitív dolgokra szabad gondolni. (Amit "nagyon nem akarsz" azt is bevonzod,nem taszítod)
2013. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nyilván ha a kedvezőtlen esetre fókuszálsz, azzal foglalkozol, az a valóságod, amiben cselekszel, akkor a hibás adatok alapján hozott, kudarckerülő döntések nem a kedvező eset felé visznek. A nyers valóságra fókuszálva, tényleges, nagyon is létező lehetőségeidet használva már jó az irány. Ha mersz álmodni, akkor idővel bizakodóbb leszel, már csak a cél érdekében is. Akkor már nem lesz épeszű ember, aki pont téged figyelmeztetni akarna, hogy azért tenni is kell. :)
2013. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!