Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mint ha megbolondultam volna!...

Mint ha megbolondultam volna! Nagyon rossz. Bármire gondolok beteljesül. Mi ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A környzetemben lévő emberek is már észerevették ha gondolok egy ismerősre megjelen, vagy bármire, bárkire és ez kb 1 éve folyamatossan megy már sírok nem bírom, nem tudom mit tegyek nagyon rossz!

2013. jan. 20. 17:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Látom páran nem értik... mondok egy pl. Mikor mentem bevásárolni egy nagy marketbe vegig a kirakatba csomó kacat volt.. a szemem ratevedt egy gyermekek részére kitalált ragasztó ablakokra fuzetekre vagy barhova....aztan a figyelmem el is terelődött.. mikor oda mentem a bevásárlo kocsikhoz mi van ott benne? ugyan olyan ragaszto.... valaki megfizette es ottfelejtette talan mivel az épulet elott vannak a kocsik. ilynek vannak de állandóan :(
2013. jan. 21. 13:23
 12/19 A kérdező kommentje:
Éshogy meg peldat mondjak... multheten nem tanultam a viszgamra, ha megyek vizsgara midndg izgulok voszont az nap mentem a buszra es eggyaltalan semmi nem volt bennem.. elozo este csak magamba jatszottam a gondolatokkal, hogy barcsak tortenjen valami de meg sem veszelyes dolog mert nem tanultam... tortent is.. a vonatom vagonjai szetkapcsolodtak indulas elott nem tortent baj viszont nem tudtak megszerelni es lekestem volna a vizsgamat a hofuvas miat is. igy igy kaptam masik lehetoseget a vizsgara... Es meg egy pl... mindt ha tudnam h az emberek mit gondolnak melletem nem eppen rolam.. viszont ha ranezek valakiere egyszeruen tudom hiaba mosolyog mikozben erzem h valaminn idegeskedik.. vagy konkretan is tudom mire gondolom kornyezetembe par emberrel kiprobaltam ok midndig csak nevettek h milyen boszorkany vagyok ki sem kell mondaniuk viszont tudom... es egyszeruen ha 10 percnel tovabb maradok egy izgatott ember mellet akit nem ismerek azt sem kene tudnom h izgatott en is az leszek.. vagy multkor bortonbol hozztak egy sracot a korhazba elment melletem sirva fakadtam pedig bunozo stb nem azert mert sajnaltam nme tudom miert vissza neztem ra ot is epp a rendorok ultettek le mert bőgött... pedig nem sajnalatbol tettem.... nem tudom miert ezek csak kis aprosagok amiket leiirtam
2013. jan. 21. 13:38
 13/19 anonim ***** válasza:

És ez miért baj?


Gondolkodj pozitívan és a pozitív álmaid, érzéseid és gondolataid valósulnak meg, manifesztálódnak.


Ez lenne akkora probléma?

2013. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo h problema hanem hogy mennyire ijeszto szamomra ez az egesz mindt ha gyagyas lennek mar :( es nem midndg jo az egesz...van sok neativuma is az egesznek
2013. jan. 21. 14:14
 15/19 anonim ***** válasza:
ez nálam is így van rokonok azt hiszik megbuggyantam. Bár most hogy kifelé azt mutatom minden ok így azt is hiszik hogy sikerült visszatalálnom a régi önmagamhoz. De egyik nap is rá gondoltam és pont hívott telefonon. Meg nagyon sok fura dolog.
2013. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%

érdemes elolvasni a titok könyvet vagy filmet. Vagy beirni itt a keresőbe vonzás törvénye, vonzás törvényének használata. Alkímia, Saint Germain is lehet keresni a googlbe és akkor rájöhetsz arra, hogy ebben semmi "bolondság" nincs...


Ne az átlagra hallgass,mert az emberek többsége nem tud semmit semmiről csak béégetnek egy társadalmi téveszmében és sötétségben. Saját magadra érdemes hallgatni a saját tapasztalataidra.

2013. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Szia, mar elolvastam azta konyvet, hat azota meg jobban oda figylek mit es hogyan.... mert mindt ha azota meg ,,erosebbek,, lennenek ezek a dolgok
2013. jan. 21. 21:31
 18/19 anonim ***** válasza:

Hiperérzékenység, intuíció :)


Ha megtanulsz élni / együtt élni vele, abszolút pozitívra fordíthatja az életedet :)

2013. jan. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

jó, hogy erősebbek, mert egyre tudatosabb vagy...


itt van egy kis help még:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__3210552..

2013. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!