Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a macskák...

Lehetséges, hogy a macskák már most uralkodnak felettünk az emberiség pusztulása után?

Figyelt kérdés

A házimacskának kicsi feje van, de biztos vagyok benne, hogy rendkívül okosak. Gondoljatok csak bele, a macska megfigyelés alapján egy perc alatt képes utánozva tanulni az embertől! tanulmányozza az emberi viselkedést! Ráadásul sikeresen von le olyan zseniális következtetéseket mint: - a szekrény háta mögé esett a borsó - a víz úgy távozik a lefolyóban, ahogyan a vizeletem - ha bent van ablak, kint is van! (ugyanarra az ablakra gondol, és azt is tudja hol találja, pedig még soha nem volt kint) - hazatalálok bárhonnan - az ember, még nem végzett a vacsorájával

stb...

A macskák nagyonis spritituális lények a számomra, és talán igazam is van. Gondolatolvasók, megérzik a betegségeket a testben, és kialakítottak egy saját nyelvet, amit az ember felé hasznosítanak. Úgy érzem amacskák titkokat rejtegetnek előlünk, és megfigyelnek minket. Sokkal több a kapacitásuk, mint amit valaha is el tudtunk képzelni!


2013. febr. 20. 20:48
1 2 3 4 5
 11/42 Shai-Hulud ***** válasza:

"Van egy zseniális elméletem arról, "


Valami nem attól lesz zseniális, hogy a szerzője annak tartja, hanem attól, hogy MÁSOK tartják annak.


Egyébként én már tartok a "Van egy zseniális elméletem" kezdetű dolgoktól, ezek mindig katasztrofálisan szoktak elsülni. :-(

2013. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
10-es. Spirituálisan és extráninteligensen fognak irányítani. Az arra érdemes emberekkel egyébként kegyesek lesznek... Vajon milyen az az ember, aki megérdemli egy macska becsületét?
2013. febr. 20. 21:18
 13/42 anonim ***** válasza:
az elvakult fanatikusok mint te
2013. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Kedves drága 13-as! Tévúton jársz, súlyos zsákutca a véged de még nem látod ezt. Hát most megmondom neked kedvesem.


Nyílj ki, mint egy ajtó, mert ha félsz és tartozkodol soha nem lelsz boldogságra.

2013. febr. 20. 21:26
 15/42 anonim ***** válasza:
Erre ismét csak: [link]
2013. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

te jársz tévúton,nem kell boldogságra lelnem mert már most boldog vagyok,és nyitott vagyok a dolgokra,de nem bírom azokat akik minden alap nélkül gyártanak elméleteket

am 13-as voltam^^

2013. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

:( Látod ez itt a baj. Aki megvilágosodott az mindenre nyitott, mindent szeret, és mindent elfogad. Fogadjunk, hogy én bodlogabb vagyok mint Te! :)


Egyébként szerintem a macskák nem véletlenül osontak be az emberek életébe. Tudták ők...

2013. febr. 20. 21:35
 18/42 anonim ***** válasza:

" Aki megvilágosodott az mindenre nyitott, mindent szeret, és mindent elfogad"

No ez a problémád fiacskám. Ha kicsit gondolkodnál, akkor nem írkálnál ennyi hülyeséget. De ma már úgylátszik gondolkodni luxus.

2013. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
örülök ha boldog vagyok,nem hiszem hogy nálam boldogabb lehetnél mivel tökéletes és kiegyensúlyozott életem van sok igaz baráttal,szerelemmel és nem is kell arra gondolnom hogy mi lesz ha más uralja a világot mert minden percét élvezem,de akkor maradjunk annyiban hogy egyformán boldogak vagyunk:)
2013. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

"A macskák nagyonis spritituális lények a számomra, és talán igazam is van. Gondolatolvasók, megérzik a betegségeket a testben, és kialakítottak egy saját nyelvet, amit az ember felé hasznosítanak. Úgy érzem amacskák titkokat rejtegetnek előlünk, és megfigyelnek minket. Sokkal több a kapacitásuk, mint amit valaha is el tudtunk képzelni!"


Ezt elfogadom!


De! Nem gondolkodtál azon, hogy csak a b@rom emberi fajnak vannak ilyen kényszeres ösztönei, hogy -uralni valamit - ? Pusztítani és rombolni?

2013. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!