Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek minek tulajdonítsa...

Szerintetek minek tulajdonítsam az ilyen furcsa eseteket?

Figyelt kérdés
néha ráérzek mások gondolataira vagyis arra hogy mit akarnak mondani inkább vagy hol járnak gondolatban,ha nagyon akarom tudom befolyásolni némileg az időjárást,ha pedig dühös vagyok nem tudom irányítani,és például ha borongós az idő durva szél jön,vagy vihar....az elektronikus dolgokat is tudom befolyásolni a működésben vagy maguktól őrülnek meg ha nem uralkodok magamon....ezek régóta jelentkeznek de mostanában egyre erősödnek.HA KÉRHETNÉM CSAK OLYAN ÍRJON AKI KOMOLYAN EL TUDJA HINNI EZ NEM CSAK HÜLYE TRÉFA

2013. márc. 8. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kiválasztott vagy. Fordítsd meg a sorsot.
2013. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez már a felemelkedés lesz.
2013. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy valamelyik szent akar veled kommunikálni.
2013. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
meditálj, fordítsd befelé a figyelmedet, akkor választ kapsz a kérdéseidre.
2013. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát...ha ezt egy cseppet is komolyan gondoltad légyszives fejtsd ki üziben.....de gondolom úgy írtad valahonnan :D
2013. márc. 8. 17:50
 6/16 A kérdező kommentje:
ez 1.-nek ment.....szentekben nem hiszek....felemelkedév vicces....medtálás...nem lehet rossz ötlet....köszi :))
2013. márc. 8. 17:51
 7/16 anonim ***** válasza:
2013. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ilyen dolgok velem is sokszor előfordultak. Főleg gyerekkoromban,és korai tinédzser koromban.Nincs ebben semmi különös. Sok ember képes ezekre a képességekre, csak hát ugye nem a valódi tudást tanítják a suliban helyette elnyomják szépen ezeket a dolgokat az emberekben.
2013. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Nokedli Ottokár válasza:

Ha úgy gondolod, hogy ezek a dolgok valóban működnek nálad, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy el kell fojtanod.

Érdemes lenne tesztelned magad, hogy az átlagostól mennyiben térnek ezek a jelenségek és ha valóban jelentős az eltérés, érdemes szakemberhez fordulnod aki segít abban, hogyan élj ezzel tovább.

2013. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
az elejében igazad van,a második része....kétlem hogy jó ötlet lenne a nyilvánosségra hozatala ilyesminek
2013. márc. 8. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!