Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez tekinthető valamiféle...

Ez tekinthető valamiféle vonzásnak?

Figyelt kérdés

Féltesóm akit a világon legjobban szeretek, sokat gondolok rá. Egyszer nagyon összevesztünk (szinte már utáltuk egymást, mert voltak sértések...) akkor én leléptem, mert láttam, hogy úgy jó. És azokban a hetekben én folyton arra gondoltam, hogy térjen vissza a jó, és elmélkedéssel töltöttem a napjaim (:DD), hogy rájöjjek Ő mit szeretne.

Miután újra kapcsolatba léptem vele nem tellett sok időbe míg "levettem a lábáról" és olyanokat mondott nekem, mint még soha...

Arra is sűrűn gondoltam, hogy: szeretném, ha "felnőne" lelkileg, megértené magát jobban, és rájönne mi a helyes... 2 hónap múlva saját maga ment el pszichológushoz, mert "szeretném megérteni magam". :DD

Szerintem ezek überf*sza dolgok, én valóban bevonzom Neki ezeket a dolgokat?


2013. márc. 9. 22:55
 1/2 Tonny88 válasza:
Igen, nagyon könnyen lehet és valószínű :)
2013. márc. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, előfordulhat, hogy sikerül bevonzanod neki a dolgokat.

Nekem édestestvérem van, de nem voltunk mindig jó testvérek, sőt. Egy időben dacból nem változtattam ezen, pedig lett volna alkalmam, de ő úgy gondolta, hogy csak nekem kellene változnom. Én meg nem így láttam. :D Végül már csak bizakodtam, és megpróbáltam picit változni. Közben minden nap kértem, hogy változzon ő is, legyen pozitív reakciója a változásomra. És szép lassan változtunk, sikerült felnőnünk és most már nagyon ritkán veszekszünk, azt is tudjuk kezelni legalább.


Szóval ezek tényleg működnek. Én sokszor kérek segítséget, ha úgy érzem, nagy szükségem van rá és valamilyen úton-módon meg is kapom a segítséget. Nem biztos, hogy pont úgy, ahogyan szeretném vagy várom, de utólag kiderül, hogy bizony jó, hogy úgy történt, ahogy, mert tanulhattam belőle.

2013. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!