Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akasha krónika olvasással...

Akasha krónika olvasással kapcsolatban van kérdésetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én be tudok lépni a krónikába, s ha gondoljátok erről tudunk beszélni, szívesen válaszolok, ha tudok a kérdéseitekre ezzel kapcsolatban.

2013. márc. 18. 14:28
1 2 3 4
 1/31 Antimod ***** válasza:
100%

Igen van, mégpedig rögtön kettő is:


1) Hogyan tudsz belépni oda?

2) Honnan tudod, hogy valóban benne jársz?

2013. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Hogy sikerült belépned?

Ezt tanulni kell,vagy kaptad a lehetőséget?

Vagy a meditálások során jutottál be?

2013. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki kérdez tőled a jövőjével kapcsolatban,te meg tudod neki mondani mire számítson?Képeket látsz vagy kérdezel és jön a válasz?
2013. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Leírtam egy cetlire. Jó lenne, ha válaszolnál! :P
2013. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült oda belépni, ki mutatta meg?
2013. márc. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nekem az lenne a kérésem, hogy meséld el, hogyan sikerült belépned, mester tanította, v. magadtól jöttél rá? Milyen formában érkezik a válasz? Én sajna nem ismerek senkit akinek ez összejött....
2013. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Minek teszed fel a kérdést,ha nem válaszolsz?
2013. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nos. Van több dolog is melyre szeretnék Nektek válaszolni. Először: nem tudok óránként itt lenni, de igyekszem azért legalább naponta feljönni, s válaszolni.


És akkor a kérdések:

Hogyan tudok belépni? Az úgy nevezett ösvény imádság módszerét követve. Segít megnyitni és belépni

Honnan tudom, hogy bent vagyok? Érzem, összetéveszthetetlen!

Természetesen sokat kell gyakorolni, hogy egyre több info tudjon átjutni rajtam. Szükség van még nyitottságra is, hiszen az nélkül nem működik.

Milyen formában kapom a válaszokat? Szavak, érzések, képek, szóval elég sok formában.


Először nem egyedül léptem be, hanem megtanították nekem, hogyan kell. Illetve inkább megmutatták, segítettek.


Nos a jövővel kapcsolatban... Akár azzal kapcsolatban is tudnak infot adni. De nyilván nem minden részletet fognak pontosan megmondani. Leginkább azt tudják megmondani, melyik út legkönnyebb számodra, melyik úton tudod elérni legkönnyebben a lelki fejlődést. De ez leginkább az egyéntől függ, hogy milyen infokra van szüksége.


Remélem így első körben sikerült mindenre válaszolnom.

2013. márc. 19. 12:50
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Okés, meg lehet-e tanulni ezt nulla költséggel (pénzre gondolok és azért a végeláthatatlanul időigényes dolgokat is hozzácsapnám)? Ha igen, hogyan?
2013. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

"Leginkább azt tudják megmondani, melyik út legkönnyebb számodra, melyik úton tudod elérni legkönnyebben a lelki fejlődést."

Nos,akkor megtudnád azt nézni,hogy melyik úton tudom elérni a legkönnyebben a lelki fejlődést? :) Jó ez az út,amin most haladok?

2013. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!