Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akasha krónika olvasással...

Akasha krónika olvasással kapcsolatban van kérdésetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én be tudok lépni a krónikába, s ha gondoljátok erről tudunk beszélni, szívesen válaszolok, ha tudok a kérdéseitekre ezzel kapcsolatban.

2013. márc. 18. 14:28
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
Gondoljatok csak bele ha megkapod a legkönnyebb utat akkor hogy formálódik a személyiséged és bármennyire hiszek az ilyen dolgokban kétlem hogy egy olyan ember aki be tud "lépni" itt irogatná ezeket
2013. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, az ösvény imádsággal, csak a saját magadra vonatkozó infókat kérheted le. Hogyan lehet akkor másoknak segíteni ezzel? Vagy van másik módszer is?
2013. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam már többször lekérni infókat az ösvény imádsággal,de nem sikerült.Sem hangok sem megérzések semmilyen válasz nem jött.A könyv azt írja bárki hozzáférhet az akasha krónikához...hát szerintem csak azok az emberek akiknek nyitva van a 3. szemük!
2013. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nos, azért írok itt, és azért írtam ide, mert azt gondoltam, nagyon kevesen osztanak meg infokat erről. Éppen azért kellhet a tanító(persze nem mindenkinek) mert Ő is belép, ez által instrukciókat tud adni, hiszen segítenek Neki. Nos, persze könnyű így kérni, hogy akkor most lépjek be, és kérdezzem meg hogy jó úton vagy-e. Ezt mindenképpen személyesen kell. Az ösvény imádság módszerével mindenki be tud lépni. Csak néha kellenek azok a bizonyos instrukciók. És igen a lelki fejlődésed szempontjából legkönnyebb utat meg tudják mutatni, tudnak instrukciókat adni. De lehet ez azzal fog járni, hogy ott kell hagynod a párod, a munkahelyed, stb. Ez a lelki fejlődésed szempontjából a legkönnyebb út. De nem biztos, hogy ezt annak is fogod akkor megélni! Sok módszer van, ahogyan be lehet lépni. Én ezt ismerem, nekem ez működik is. Az ösvény imádsággal pedig be tudsz lépni másoknak is, amennyiben erre Ők engedélyt adnak. Én pl a lakás krónikájába is beléptem ahol lakom. Nyilván ezeket nem kell elfogadni Tőlem, nem kell elhinni sem. Érdemes felkeresni valakit, aki be tud lépni és tud Neked segíteni. Nyilván pénzt fognak kérni, de megéri! Ez egy nagyon értékes tudás! Én még nem kérek pénzt, mert még a gyakorló fázisban vagyok, magamnak, páromnak, illetve egy-két ismerősnek szoktam belépni. Huhh ez most lehet kicsit kusza lett, írtam, ahogyan jöttek a dolgok. Remélem érthető voltam azért:)
2013. márc. 20. 12:36
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Milyen instrukciókra gondolsz? Ezeket mestertől lehet csak tanulni, vagy elég a könyv? Nyitva kell lenni a 3. szememnek hozzá?
2013. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Én is ezt kérdeztem hogy nyitva kell e lenni a 3. szemnek de ezt nem írja.Én már többször próbálkoztam de nem sikerült lehívni infókat semmilyen formában.
2013. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
érdekes
2013. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Nos, ez egy érdekes kérdés. Először is nem tudok róla, hogy a harmadik szemnek nyitva kellene lennie. Ha igen, akkor az nekem nyitva volt, mert nem nyitottuk ki. A másik dolog, hogy egyénenként eltérő. Lehet, hogy valakinek szüksége van mesterre, lehet, hogy valakinek nincs. Nekem volt segítségem, de Én egyáltalán rajta keresztül ismertem meg az akashát. Így magától értetődő volt, hogy vele lépek be. Szerintem jó, ha tudtok kihez fordulni. Szívesen ajánlok, csak írjatok privát üzenetet. Illetve akinek szüksége van rá, be is tudok lépni, persze személyesen és erről is beszéljünk privátban.
2013. márc. 20. 17:56
 19/31 A kérdező kommentje:
A segítség pedig szintén a krónikából érkezik. A segítő is belép, így ő kapja azokat az infokat amivel segíteni tud Neked.
2013. márc. 20. 18:11
 20/31 Pharaon ***** válasza:
100%
A technikáról esetleg tudnál írni, hogy ha valaki magától ki szeretné próbálni annak mit kell tenni? Már sokat olvastam az asztrál utazásról, meg magáról az Akasha krónikáról is. Engem a technikai kivitelezése érdekelne nagyon.
2013. márc. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!