Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akasha krónika olvasással...

Akasha krónika olvasással kapcsolatban van kérdésetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én be tudok lépni a krónikába, s ha gondoljátok erről tudunk beszélni, szívesen válaszolok, ha tudok a kérdéseitekre ezzel kapcsolatban.

2013. márc. 18. 14:28
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Szia!


Keress rá Linda Howe-Juliette Looye Akasa krónika c. könyvére. Minden benne van szerintem ami ehhez segítség. Írj nyugodtan, szívesen segítek Neked, akár benne olvasni is. Szép estét!

2013. márc. 21. 20:17
 22/31 anonim ***** válasza:
Egyedül is beléphetek vagy először kell valaki,aki belép nekem?
2013. márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Egyedül is beléphetsz. Nem tudom, hogy Nálad hogyan fog működni, lehet hogy érdemes valaki olyanhoz fordulni, aki be tud lépni Veled. Tudok ajánlani ilyen személyt bárkinek, csak privátban tudom elküldeni az elérhetőségét.
2013. márc. 22. 12:49
 24/31 anonim ***** válasza:
Miért is nem lepődöm meg azon, hogy még az Akasha-krónikához is MLM-en át vezet az út? :)
2013. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Mivan? Bocs de ezt azt mlm dumát nem tudom hová rakni.
2013. márc. 23. 13:59
 26/31 Pharaon ***** válasza:

Szia!

Köszönöm! Sikerült megszereznem a könyvet, egyenlőre még olvasom. Mi történik olyankor amikor elmondod az Ösvény-imádságot, transzba esel, vagy módosult tudatállapotba kerülsz?

2013. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

"Mivan? Bocs de ezt azt mlm dumát nem

tudom hová rakni."

Félig vicc, félig irónia. A titkolózás és a személyes találkozás óvatos szorgalmazása ihlette.

2013. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Pharaon ***** válasza:
Még az előző kérdésemet szeretném kibővíteni. Mennyi ideig, tart egy-egy olvasás, hogyan zajlik le? Szép napot!
2013. márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Nos, akkor reflektálnék:)


Szóval. Nem titkolózom, bár mennyire is úgy tűnik, egyetlen név senkinek semmit nem mond, privátban szívesen elmondom, e-mail címet mondok stb. Mert akkor tudom, hogy olyan emberhez kerül, akinél jó kezekben van az információ. Ajánlani azért ajánlottam, mert űgy gondoltam, hogy na magamat azért mégsem, viszont van olyan személy körülöttem aki tud segíteni. Természetesen Én is meg tudom tenni, ha megkérnek rá. Szóval semmi köze az mlmhez:)


Kicsit módosul a tudatállapotom, de magamnál vagyok, vannak pillanatok amikor "lebegek" jó értelemben természetesen..:) egy olvasás addig tart amíg a kérdések, kb 50-60 perc, az nálam normális(mások is erről számolnak be). Én ülni szoktam, belépek, felveszem azt a "pózt" ahogy nekem legkényelmesebb, és várok:) aztán jöhetnek a kérdések. Vagy én teszem fel őket, vagy aki ott van velem, és kérdései vannak. Egyébként oldásokat is tudok közvetíteni, elég ütős energiák tudnak mozogni:)


Remélem sikerült kielégítő választ adnom. Ha valaki szeretne gyakorolni, várom szeretettel:)

2013. márc. 25. 14:41
 30/31 anonim válasza:
Lehet, hogy furcsán hangzik, de ha már beléptél, hogyan jössz ki onnan? Kinyitod a szemed és már "vissza is tértél"?
2013. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!