Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A hét elején elhunyt a nagymam...

A hét elején elhunyt a nagymamám, csütörtökön volt a temetése. Ma az 5 éves testvérem látta őt a tükörbe és így szólt : Ott van mama! Az utóbbi időben én is furcsa dolgokat észlelek, és ebben semmi kamu nincs, őszintén szólva kicsit félek. V?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? 20/F

2013. márc. 23. 18:03
1 2
 11/14 anonim válasza:
És te ezt honnan veszed, hogy a lélek fotonokból áll? :D
2013. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak gondolt rá és ez csak fantázia alkotta kép amit egy éretlen agy még produkálhat.
2013. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

de mivel te mint írod 20 éves vagy, akkor ne kopírozd a tesódat mert bekattansz a végén.


Mostanában sajnos nagyon sokan hazudoznak ezt azt, s aki gyenge labilis az hiszékeny is-- igy mindent bekajálnak sokan. jobb lenne ha két lábbal állnátok a földön és nem hallgatnátok a szélhámosokat de a bigott vallásosok hazugságait és téveszméit se!!!

2013. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

11/ válaszoló kérdésére,-


Mert volt egy csodálatos képességem életem során és annak köszönhetően láttam saját karomnak megfelelő elektronok fotonok alkotta szálakat a karom helyett. Önmagam soha nem láttam teljesen, mert ha az ember kilép a testéből akkor a lélek az ami irányít,és akkor már eszembe se jutott a kíváncsiságom, csak amikor gyógyítottam abban a fazonomban bárhol gyerekeket akkor láttam a karom helyett azokat az energia szálakat--


Amikor visszatértem ÉN csodálkoztam a legjobban. Így jöttem rá, hogy azok az energia szálak amit a kínaiak találtak 3000 évvel ezelőtt és azóta is tűkkel szurkálgatnak tulajdonképpen a lelkünk.


szóval a lélek a valóság látásával szemünkkel nem lehetséges, --ezért nem igaz hogy bárki látna holt szellemeket, itt ott-- NINCS a valóságunkban! - azok eltávoznak az első percekben, mert még hosszú és veszélyes Út áll előttük a Földünk szívéig.

2013. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!