Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti utána jártatok már valamily...

Ti utána jártatok már valamilyen rejtélynek úgy hogy saját magatok elmentetek a helyszínre stb?

Figyelt kérdés

Én már igen, pl Mária jelenésnél voltam, szellem lakta házban, beszéltem olyan emberekkel akik ufót láttak, vagy erdőben ahol valami majomszerű lényt láttak, vagy állítólag valamilyen furcsa képességük volt. Fotóztam, leírtam a dolgokat amit mondtak stb.

Ti? Ha igen, hol és mi történt?



2013. márc. 24. 19:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amiért a vígjátékokat is megnézem: mert ökörség :D Jelzem, per pillanat az egyetlen vagyok, akinek az érdeklődését fenntartja zseniális kérdésed :D
2013. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
volt még egy valaki , a másik pedig az hogy valszeg egyrészt nem látta mindenki, másrészt pedig mert valaki csak olvas erről, de nem kutat, ezért nem is írt ide semmit :)
2013. márc. 28. 17:44
 13/13 piriiiiii ***** válasza:
Nap, mint nap belenézek a tükörbe. Életem végéig így fog menni ez, és sosem fogok rájönni sajnos a saját rejtélyemre... hogy ki is vagyok én. Pedig ez az élet értelme - én így hiszem.
2013. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!