Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Párkapcsolat a Titokkal?...

Párkapcsolat a Titokkal? Megoldható?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen az történt, hogy ismerek egy férfit, aki nagyon jóképű, humoros, kedves, viszont családban él és kissé idős hozzám képes.

Egyszer csak átfutott az agyamon, hogy bárcsak lenne egy ilyen férfi a saját korosztályomban. Nemrég a buszváróban ültem, és megláttam Őt, pontosan úgy nézett ki mint az az általam ismert férfi, csak velem egykorú volt. Azóta nem tudom kiverni a fejemből, az a párc perc szemezés elég volt hogy beleszeressek...

Ha most megpróbálom bevonzani Őt, és azt tenni amit a Titok tanít, lehetséges, hogy egyszer összejövök vele?


(Szépen kérem az IQ-harcos válaszokat mellőzni. Köszönöm.)



2013. ápr. 6. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha vársz a sültgalambra, nem. Vagy annyira lusta vagy, hogy a saját boldogságodért nem vagy képes harcolni?
2013. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tényleg tenned kell érte,de igen,lehetséges bevonzani,viszont ezen az oldalon nagyon ritka hogy normális válaszokat kapsz az ilyen kérdésekre
2013. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Beszélgethettél volna és, megkérdezhetted volna, hogy gyakran jár-e arra, amerre most utazik, vagy valami.

A kommunikáció célravezetőbb, mint a vuduzás

2013. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, egy balfék vagyok...túl félénk voltam hogy odamenjek hozzá...most meg szívom a levét. Igazatok van... :/
2013. ápr. 6. 15:01
 5/9 anonim ***** válasza:

simán bevonzhatod hogy megint találkozzatok,de itt is lehetne gondok

pl én rengeteg ideje próbálom bevonzani egy személlyel a találkozást,de mindig csak egy hozzá külsőben nagyon hasonló emberrel sikerül,viszont vele már vagy 5x találkoztam

2013. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15.38as,én is!!!tegnap is azt hittem Őt láttam,hasonlított az illetőre egy picit,de nem ő volt az,majd kiugrott a szívem.a pasit mindig csak messziről látom
2013. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is mindig ezt élem át,utána meg jön a kopp:/

szóval félsiker,de nem adom fel:D

2013. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Felesleges trükköznöd az különben se igaz, ha te is tetszel neki akkor úgy is közeledni fog ha a sors is úgy akarja akkor mindenképp összefogtok ütközni valahol ismét"

De nem kell siettetni, ha Ő az akit neked szánt a sors úgy is bejön az utcádba.


Valamikor régen, jaj de nagyon régen, eléggé ellenséges voltam minden férfival, nem jöttek be nálam egyik se-- aztán megláttam valakit a cukrászdában aki nagyon tettszett-- többször is láttam ugyan abban az időben vasárnap délután-- nézett rám éreztem, de nem közeledett.


aztán egyszer éhes voltam és betértem egy étterembe hogy megebédelek és mit adjisten ott ült egyedül... én pedig pofátlanul oda mentem és megkértem hogy egy asztalnál ehessek vele mert utálok egyedül ülni. Aztán kiderült, hogy pesten is dolgozott, nem messze onnan ahol én dolgoztam, aztán Pécset is dolgozott ugyan abban az időben amikor én is ott laktam egy ideig és ott dolgoztam, de mielőtt bemutatta volna nekem a ismerősöm az udvarlóját-- az udvarló kereket oldott-- szóval soha nem találkoztunk előtte-- Közben én elköltöztem Szegedre, mert az első férjem mindenhol hajkurászott-- és mit agy isten Mindenhol ő volt a második férjem Pesten is Pécset is és szegedi lakós volt ahová utoljára bujdokoltam az első férjem elől-- Ő aztán elkapta a grabancát amikor megjelent ismét és feltette a Pestre tartó vonatra. Elváltam és megesküdtünk azóta nem sokára 50 éve házasok vagyunk és épp úgy szeretjük egymást mint régen. Úgy érzem néha, mintha mindig is ismertük volna egymást azt szoktam mondani neki viccesen, hogy képtelen lennék tőled megszabadulni, mivel szinte a bőrömmé váltál....

2013. ápr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Remélem mindenkinek sikerül! ;)
2013. ápr. 7. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!