Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előfordulhat, hogy átok ül...

Előfordulhat, hogy átok ül rajtam?

Figyelt kérdés
Júniusban leszek 20 éves, szóval még fiatal vagyok. Nagyon borzalmas az egészségem, most is 3. hete vagyok beteg. Hogyan tehetnék ezellen?
2013. ápr. 29. 09:46
 1/8 fersk ***** válasza:
Sport?
2013. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egyél egézségesen,sportolj nagyon sokat.
2013. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, mivel átkok nem léteznek.
2013. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mozogj rendszeresen, étkezz egészségesen, és egyél Activiát minden nap! ^^
2013. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hogyha attól egészséges leszek, kedves utolsó, egész életemben minden nap eszek majd:D
2013. ápr. 29. 19:27
 6/8 anonim válasza:

visszaütött a kötelező "védő"oltás

sokan összeesküvéselméletnek tartják,de ezt sem szabad kizárni

2013. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
éppen olvasgatom vissza a régi kérdéseimet. hát ez a "3. hete vagyok beteg" az elmúlt 1 évem pokoli időszakának kezdete volt. a vége az lett, h lefogytam 15 kilót, voltam tükrözésen, pajzsmirigy vizsgálaton, EEG-n (ha jól emlékszem), pszichiátrián meg minden atya úr istenen. senki nem tudta eltalálni, h mi a bajom. mondjuk a pszichiátriáról kaptam gyógyszert, mert a betegség extrém emeto fóbiát alakított ki nálam, és ennek hatására kiújult az földönkívüliektől való félelmem. de a lényeg az volt, hogy az orvosok nem is tudtak és nem is akartak velem mit kezdeni. végüli hosszú és rögös út után áttértem az alternatív gyógyászatra. sok értelmetlen emberrel találkoztam ezen keresztül, de végül megtaláltam az embert, akinek köszönhetően most már köszönöm szépen, élhető az életem. és az se érdekel, ha átok van rajtam:)
2014. ápr. 19. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!