Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tényleg átok ül rajtam? Vagy...

Tényleg átok ül rajtam? Vagy miért üldöz így a balszerencse?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve eléggé szerencsétlennek mondhatom magam előtte volt egy kisebb szerencsés időszakom egyébként pedig mindig is ez a kis szerencsétlen típus voltam. Évek óta depis vagyok,se a baráti,se az emberi,se a párkapcsolataim nem akarnak össze jönni...Általában amit szeretnék megvalósítani az mind mind kudarcba fullad. Ha pl:.elkezdek nyelvet tanulni akkor egy ideig lehet fejlődök,de kezdhetem az elejéről aztán…Ha szeretnék valakivel találkozni,barátkozni az meghiúsul,vagy csak olyanokkal sikerül akik szintén sajnos szerencsétlenebbek…Egy éve kb ismerkedek neten és az sem sikerül…Voltam fent társkeresőn. Többen csak szórakoztak velem volt akivel majdnem sikerült a tali,de pont pár nappal elötte bukott ki az erőszakos természete így kudarcba fuladt. Aztán végül találkoztam két emberrel,de nekik se tetszettem annak ellenére,hogy igyekeztem adni magamra. Ráadásul az egyik szerintem kicsit csúnya volt(ez nem sértés)és ez még külön kudarc,hogy neki se jöttem be…

Voltam párszor buliban ott sem szólított le senki sem pedig igyekeztem igényesen kinézni. Nem vagyok szép,de azért ki lehet belőlem hozni amit ki lehet…Egy olyan buliban voltam pár hónapja ahol többeknek tetszettem,de ők szinte mind nagyon igénytelenek voltak(ez szintén nem sértés csak fura,hogy egy szerencsétlen időszakomban pont ilyen emberek közé kerülök egész "véletlen".)Legutóbb egy olyasvalakinek tetszettem aki igénytelen,sokat hazudik illetve gyári munkás(szintén nem lenézem csak fura,hogy egy ilyen időszakban egy ilyen embernek jöttem be) Pár napja össze ismerkedtem megint csak valakivel akivel sok bennünk a közös dolog és kicsivel már szerencsésebbnek mondható pont most a találkozó elött két nappal derült ki,hogy hazudik,mint a víz folyás és többb vasat is tart a tűzbe…

A kevés barátom szerint szerencsétlen,önbizalom hiányos,elkeseredett ember vagyok és igazuk van sajnos…Teljesen azt érzem,hogy valami balszerencse,vagy átok van rajtam nem egy normális dolog,hogy szeretnék pl:.párkapcsolatot(nem is magasak az igényeim) és ennyire nem jön össze a dolog! Azt gondolom senkinek sem kellek és soha nincs esélyem már arra,hogy legyen valakim.Az utcán se néz meg (szinte)senki sem.Az önbizalmam a padlón,semmi önbizalmam a kudarcok leépítették a személyiség nem vagyok képes felkelni a padlóról..

Nem foglalkozom átok levétellel stb –vel,de kéne valami megoldás nagyon! Az emberekkel mindig is jó indulatú voltam,nem átkozódtam ezért sem értem,hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen...A pozitív gondolkodás nem megy ugyanis kezd minden reményem elveszniSokan mondták,h az alcsony önbizalom,negatív gondolkodásmód a fő probléma,de NEM! Ez már következmény...Amikor volt kisebb sikeres időszakom akkor pl:.optimistábbá váltam nyilván azért,mert voltak pozitív tapasztalataim...


1)Szerintetek,hogyan törhetném meg ezt a fajta úgymond átkot?


2)Hogyan lehetnék én is sikeres,szerencsés ember?


Légy szíves csakis az válaszoljon aki tud intelligens választ adni!



2013. ápr. 4. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Végigolvasva, az is lehet hogy mindkettő !
2013. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy képet tudsz küldeni magadról privátba?
2013. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
miért kéne képet küldenem?
2013. ápr. 4. 19:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Valami házi átoklevétel jó lenne.
2013. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha magadat sikertelennek látod és ilyen érzéseid vannak, könnyen az életed is lehet ilyen

önbeteljesítő jóslatnak hívják!

2013. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló:"Sokan mondták,h az alcsony önbizalom,negatív gondolkodásmód a fő probléma,de NEM! Ez már következmény...Amikor volt kisebb sikeres időszakom akkor pl:.optimistábbá váltam nyilván azért,mert voltak pozitív tapasztalataim..." -köszönöm,h ezt leírtad,de nem véletlen írtam ezt le...
2013. ápr. 4. 21:39
 7/9 anonim válasza:
Már bocs, de szerintem semmiféle átok nincs rajtad. Nincs miért panaszkodnod...A leírásod alapján, tök sok mindenki érdeklődik irántad. Meg mi ez, hogy "Az utcán se néz meg (szinte)senki sem" Mi az, hogy szinte? Itt az a probléma, hogy akik próbálkoznak, azok neked nem felelnek meg. De ez nem átok...ez az élet. Nem azt mondom, hogy össze kell jönni olyannal, aki úgy érzed, hogy nem felel meg, jó, nyilván kell válogatni. De ez tök természetes, ez mindenkivel így van. Majd jön olyan is,aki neked is tetszik. Amúgymeg a másik fele a dolognak, hogy annak ellenére, hogy tiltakozol, hogy nem a gondolkodásmódod meg az önbizalomhiányod a probléma, pedig igenis az a probléma. Elhiszem, hogy ez egy "következmény", de akkor is probléma. Mert az emberek a vidám, magabiztos emberekkel szeretnek ismerkedni. Szóval, amit tanácsolni tudok, hogy ne azt keresd, hogy más hogyan tudná megoldani a problémádat, hanem próbálj meg kevésbé rágörcsölni a dologra, mással foglalkozni, amiben örömödet leled, és próbálj meg pozitívabb lenni (tudom, hogy rohadt nehéz, de hidd el nem lehetetlen!)és akkor változni fog a dolog :) De nyilván azt ne várd, hogy 2 nap alatt te leszel a legnépszerűbb...mert ehhez idő is kell. remélem segítettem :)
2013. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Regalnék:


Már bocs, de szerintem semmiféle átok nincs rajtad. Nincs miért panaszkodnod...A leírásod alapján, tök sok mindenki érdeklődik irántad.-Ez nem igaz voltak akik igen,de nagyon kevesen!


Meg mi ez, hogy "Az utcán se néz meg (szinte)senki sem" Mi az, hogy szinte? Itt az a probléma, hogy akik próbálkoznak, azok neked nem felelnek meg.-Arról van szó,hogy szinte észre se vesznek az emberek,mintha levegő lennék,nyilván jól kell érteni! Ez nem igaz írtam,h többeknek én nem jöttem be!És egyáltalán nincsenek nayg igényeim elhiheted!

Nem azt mondom, hogy össze kell jönni olyannal, aki úgy érzed, hogy nem felel meg, jó, nyilván kell válogatni. De ez tök természetes, ez mindenkivel így van. Majd jön olyan is,aki neked is tetszik. Amúgymeg a másik fele a dolognak, hogy annak ellenére, hogy tiltakozol, hogy nem a gondolkodásmódod meg az önbizalomhiányod a probléma, pedig igenis az a probléma.-Részben igen,részben nem,így fogalmaznék...


Elhiszem, hogy ez egy "következmény", de akkor is probléma. Mert az emberek a vidám, magabiztos emberekkel szeretnek ismerkedni. Szóval, amit tanácsolni tudok, hogy ne azt keresd, hogy más hogyan tudná megoldani a problémádat, hanem próbálj meg kevésbé rágörcsölni a dologra, mással foglalkozni, amiben örömödet leled, és próbálj meg pozitívabb lenni (tudom, hogy rohadt nehéz, de hidd el nem lehetetlen!)és akkor változni fog a dolog :) De nyilván azt ne várd, hogy 2 nap alatt te leszel a legnépszerűbb...mert ehhez idő is kell. remélem segítettem :)-Igen egyet értek! :) Ezen vagyok:) Köszönöm! :D

2013. ápr. 28. 22:16
 9/9 anonim válasza:
1.)Szerintem ez nem átok. 2.)úgy,hogy tegyél ellene valamit.
2013. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!