Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Asztrálutazás (lélek vándorlás...

Asztrálutazás (lélek vándorlás, testen kívüli élmény) - Van aki megosztaná saját tapasztalatait?!

Figyelt kérdés

Tudatos álmodásra, asztrálutazásra is képes vagyok, teljesen véletlen jöttem rá. Egyáltalán nem vagyok spirituális beállítottságú ember, de a tények elég egyértelműek.


Van már pár személyes tapasztalatom, de ellenben van bennem egy kis tartás is ezzel kapcsolatban. Szívesen elmesélem a tapasztalataimat. Felőlem írhatnak szkeptikusok is, a véleményemet nem befolyásolja, csupán olyan emberek érdekelnek akik véletlen vagy tanulva képesek szintén erre.



#Asztrálutazás #lélekvándorlás #testen kívűli élmmény
2013. ápr. 30. 23:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
:) Az az érzés nem fog megölni, nem kell ellene harcolnod, sőt. A meditáció első szabálya, hogy nem koncentrálsz semmire, nem csinálsz SEMMIT. Ellazulsz, figyelgetsz, és hagyod, hogy az legyen, ami van. Csak jelen vagy, és ennyi. Az az érzés ami (ülő helyzetben) lökdös előre-hátra, hol felfele szívogt, hol nyom lefele, elmúlik egy idő után. De ha elkezdel ellene "harcolni" kizökkensz.
2013. máj. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo: a 9es valaszolo vagyok. A kozel multban en is ereztem azt a szivo erzest reggeli ebredes elott felalomban. Akkor is harcolnom kellett, hogy kelljek mar fel valahogy. Tehat nyomo vagy szivo erzes, ezek szerintem veszelyesek lehetnek, mert kellemetlenek. Kell vigyazni ezekkel.
2013. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem, nem veszélyes, ne aggódj. Ezek csak a te félelmeid, pl félelem az ismeretlentől. Ha nem harcolnál ellene akkor lehet hogy már te is rég megtapasztaltad volna a projekciót. Ilyen ez, lehet ijesztő, de a fizikai tested nincs veszélyben és a lelked sem.


Kérdező ez tényleg nagyon érdekes, az is hogy te ilyen spontán ráéreztél erre és így magától megy a dolog. Biztos hogy több előző életedben is foglalkoztál már ilyesmikkel vagy épp magas szinten műveltél bizonyos spirituális dolgokat. Pl lehet hogy valami egyiptomi főpap/főpapnő is voltál..

2013. szept. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon nagyon fontos! kérlek válaszoljatok. én nagyn szeretnék asztrálutazásra menni de nem tudom hogy kell.csomó módszert olvastam általban ugye hogy feküdni kell utna nem tudsz mozdulni és ha tudsz megmozdulsz és ki szakadsz a testedből. na de kérlek mondjátok hány percetkel várni hogy elkezdődjön mert és kb 20 percigcsináltam és nem sikerült meg egy kék fejü navi szerűséget láttam amint felém hajolt ezért megijdtem és kinyitottam a szemem. de lécci mondjátk meg hogy mennyit várjak és kb hányadszorra fog sikerülni? am szeretném nagyon egyértelmú ki olyan hülye hogy nem akarja ezt az érzést lebeghetsz nem fáj semmi nem idegesít ésnagyon nagy sebességgel repülhetsz az égen és az emberek ég nem is látnak. tyűűűűű hűt királyság! :D nagyon megköszönnék egy választ.
2013. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
láttátok az Insidious c. filmet? nekem az után nem lenne bátorságom ilyenekkel próbálkozni :D
2013. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Lolz danger, ne vicceld el ezt azért annyira :P

Tudom hogy manapság nem divatos egészségesen élni és a lélekkel törődni, mert a többség csak a testre és az ego kielégítésére koncentrál, de azon emberek életminősége mérföldekkel jobb akik egyensúlyt tudnak tartani:

család/barátok + munka/tanulás + szórakozás/játék, hobbik + lelki feltöltődés. Ha valaki a meditációban jártas és a saját akadályoztató tényezőitől is megszabadult, naponta végez lelki gyakorlatokat, annak az asztrálutazás is megy és a tudatalattihoz való hozzáférés. Nem szabad csak a testre koncentrálni, a lélekkel is naponta kellene törődni.

2013. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Sziasztok! Nekem majdnem sikerült kilépnem a testemből. Dióhéjban: lefeküdtem az ágyra, bekapcsoltam a zenét, aztán nem mozdultam, így ellazultam, avagy elzsibbadtak a végtagjaim (mindez kb. egy 15-30 perc alatt). Miközben hallgattam a zenét nem éreztem semmi különöset a zsibbadáson kívül. Aztán egyszer csak - és ez eléggé fura - egy bizonyos zene kezdetekor, mintha valami erő "felemelt" volna. Heves dobogásba kezdett a szívem és a szemeim is "forogtak". Eközben valami/valaki kiakart ugrani a mellkasomból. A gyomromban meg lepkék röpdöstek.


Az első ilyen próbálkozásnál nagyon megijedtem (gondolom, ezért nem sikerült), viszont ma is kipróbáltam, majdnem sikerült is - annál a bizonyos zenénél - , de, hogy miért nem jött be fogalmam sincs! (pedig most nem ijedtem meg, sőt nagyon is megörültem!) Mindenesetre tovább próbálkozom, mert már ez is nagy lépés a TKÉ-hez.

2013. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Nagyon nagyon nagyon fontos! kérlek válaszoljatok. én nagyn szeretnék asztrálutazásra menni de nem tudom hogy kell."


Ha nagyon akarja vki akkor nem fog menni. A meditációt gyakorold. Már ha egyáltalán visszanézel a válaszokra.

2013. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
vissza nézek
2014. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
én is csináltam már kb 4-5 ször, de elég nehéz, nekem rákell komolyan készülni ha csinálni akarok és mindig elég félelmetes és nem bírok sokáig "bent" maradni ezért gyorsan elkezdek kapkodni és dolgokat kipróbálni. Egyik alkalommal megnéztem az asztalon egy magazint és beleolvastam gyorsan h leellenőrizzem a 'valóvilágban" járok e. De mikor visszajöttem megnéztem az asztalom és nem is volt ott az az újság szóval csalódtam. De azért érdekes dolog.
2014. aug. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!