Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valakiből...

Lehetséges, hogy valakiből "kiszáll" a lélek?

Figyelt kérdés
A tv-ben láttam, hogy egy haldokló embernek megmérték a súlyát, majd halála után is közvetlenül. És az ember 8 dekával kevesebb volt. Undorító kísérlet és nem is értem, hogy valaki hogy egyezhetett bele ebbe...lényegtelen. Azt mondták, hogy kiszállt belőle a lélek. Valóban? Tényleg ezért 8 dekával kevesebb? Nem akarom elhinni. Van rá valamilyen biológiai magyarázat?

2013. máj. 1. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a lélek nem sulyban mérhető.. viszont olyan van h valaki alszik és addig kiszáll a lelke ilyenkor látod magad ahogy alszol... de ugy tudom ha nem tér vissza időben akkor meghalhatsz álmodban
2013. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez valóban így van. A fizikai halál után kiszáll a testből, majd idővel eltávozik egy másik síkba.

Sokan nem hisznek a lélek létezésében. Szerencsére, nem tartozom közéjük.

2013. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Igen, ez valóban így van"

Mintha te már annyi repkedő lelket láttál volna életedben? ;)

2013. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szerintem ostobaság. Nem hiszem, hogy létezik reinkarnáció, vagy bármiféle lélekvándorlás...ettől függetlenül erről még nem hallottam.

Nos igen, a repkedő lelkek bizonyára új fényt vihetnek egyesek életébe. :DD

2013. máj. 1. 15:25
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezt hallgasd meg. Milyen komolyan tudja már előadni. Tessék.

http://www.youtube.com/watch?v=vboJaGH4gBM

2013. máj. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Simon0211 válasza:
Én nem hiszek, de nem zárkózom el teljesen attól a gondolattól hogy az embernek van lelke. Én személy szerint olyan tudományos elméletet hallottam a súlycsökkenésre, hogy az nem más mint levegő. Kifejtem! Úgy tartják, hogy az ember születésekor, mikor felsír veszi első levegővételét (azért sír mert még fájdalmas, előtte nem volt ilyenre szükség). A tüdőnek van egy kis levegő tartalék készlete amit soha nem használ fel csakis kizárólag vészhelyzet esetén, mikor már teljesen kifogyott az oxigénből a test és semmilyen más egyéb módon nem tud oxigénhez jutni a test. És az elmélet szerint ez halálunkr ez a tartalék levegő hagyja el a tüdőnket, amit addig testünk, idegrendszerünk a tüdőnkben vészhelyzetre tartott. Tudom nem volt tudományos a magyaráz, de próbáltam érthetően leírni. Mindenesetre ez csak egy tudományos elmélet soha senki nem bizonyította!
2013. máj. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Simon0211 válasza:
(Kihagytam, hogy első lélegzetvételünkkor raktározzuk el ezt a levegőt életünk végéig vagy ameddig végszükség nincs rá)
2013. máj. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Antimod ***** válasza:
Tudtommal kizárásos alapon gondolták azt, hogy az a különbözet lélek tömege lehet. Egyébként 23 grammra emlékszem, de nem ez a lényeg. Nem gondolom, hogy a léleknek bármilyen anyagi tömege volna, amit mérni lehet.
2013. máj. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 justfly válasza:
Igen, lehetséges. Na.... ne keverjük már össsze a lelket egyéb dolgokkal. A lélek az szent. A lélek sose megy ki , kivéve ha meghalsz :)
2013. máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 csacsi2 válasza:

justfly

Nem igazán hiszek az ilyesmiben, de azt tudom, hogy vannak akik pillanatra "meghalnak" álmukban. A lelket meg nem lehet leírni, körülírni, így afelől hogy mi az és mit csinál meg, hogy miként, nem lehet rá választ adni, megmagyarázni!

2013. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!