Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért változik az írásom?...

Miért változik az írásom? Lehet, hogy több lélek lakozik bennem?

Figyelt kérdés
Valószínű, de igazából tényleg mindig más az írásmódom. Már hozz vagyok szokva, sőt egyre érdekesebbnek találom. Más is van ezzel így, vagy különleges vagyok?
2013. ápr. 19. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, teljesen átlagos vagy (tévképzetektől eltekintve).
2013. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Milyen tévképzetek?
2013. ápr. 19. 21:13
 3/14 A kérdező kommentje:
Most komolyan senki nem tudja megmondani, hogy van e 8 féle írástípusa vagy nincs?
2013. ápr. 19. 21:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az írás totál hangulatfüggő. Ha éppen elszántan, feltöltődve kezdek el írni valamit, "jókislányos", szabályos, duci betűim vannak. Ha pedig a döglött patkány hangulatban a vagyok, akkor többnyire szakadt-szálkás betűket vetek.
2013. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Akkor ok. Én valamikor erős nyomatékkal írok éles és szöges betűkkel, az m-eim fordítottak, a b-imnek nincsen "lába"...

Máskor meg persze teljesen másképp írom a betűket, és a nyomaték sem olyan erős, a betűim hurkosak.

De valamikor még ennél másabb írok... :)

2013. ápr. 20. 10:12
 6/14 nagylzs ***** válasza:

Kedves kérdező! Végzős grafológusként szeretnék neked válaszolni. Ha kétféle írásod van, mondjuk az egyik kötetlen a másik kötött, és műszaki iskolába jársz, akkor az írásmód változását okozhatja az, hogy egész egyszerűen kétféle írást tanultál. (Műszaki szabvány írást, és folyó írást.) Ha ettől eltérő okból teljesen eltérő stílusban írsz, és ez időben változik, akkor ott komolyabb probléma lehet a háttérben, amit NEM ITT kell megvitatnod! Javaslom hogy keress föl egy intézetet, például ezt:


[link]


és csináltass személyiségképet. Kérni fognak írásmintát - ekkor vidd el az összes fajta írásodat, és segíteni fognak. Ha igaz amit írsz, akkor ez az ügy van olyan komoly, hogy nem internetes fórumra való.


Ja és még valami: ebben az esetben sokkal fontosabb, hogy segítséget kapj, mint hogy ki zsebeli be a pénzt. Mert egy ilyen vizsgálat persze pénzbe kerül. Úgyhogy vélgülis kereshetsz bármilyen szakképzett grafológust. A lényeg hogy legyen róla papírja hogy az.

2013. ápr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
lehet bal kezes vagy valójában nem pedig job kezes.
2013. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, bal kezes vagyok valójában.
2013. máj. 1. 22:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor probálj meg jobbal írni
2013. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jobbal elég nehézkes.
2013. máj. 1. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!