Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Dimenziok/letszintek ertelmeze...

Dimenziok/letszintek ertelmezese ezoterikus szempotbol?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy az Ido a 4 dimenzio.

Lehetseges, hogy a Gravitacio a 3.d

a Magnesesseg a 2.d

az Elektromossag az 1.d ?


Az 5.d a Hang,

a 6.d. pedig a Szin lenne ?

Mindegyik dimenzio meroleges az elozore.


Mindez csak otlet az analogikus gondolkodas jegyeben. Mi a velemenyetek ?



2013. máj. 7. 00:22
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Komolyan ennyi baromságot összehordani. A gravitáció egy "jelenség" amit megfigyeltek. Manapság úgy tanítják, hogy egy erőhatás, mert nem tudnak jobbat mondani, per pillanat De attól még, hogy nincs rá tökéletes magyarázat, a jelenség még ugyanúgy létezik, mint eddig és a kutatási modellt rengeteg területen felhasználják, hogy többek közt a te életedet is segítsék. Egyszerűbb lenne hagyni a p*csába és nem foglalkozni vele? Ilyen alapon akkor gyerünk vissza a barlangba.
2013. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Mivel segítik azok a kutatások az én életem? Mi hasznom van abból, hogy építettek egy baszott nagy gépet euro milliárdokból, üzemeltetik euro milliárdokért, hogy aztán azt mondják : azt hisszük meg van a higgs. Oké király. Vágod, hogy a mostani kutatások azt sugallják, hogy az univerzum holografikus, és egy intelligens tervező állhat az egész mögött? Ugyan az, ami miatt te érzékeled a kölcsönhatásokat, stb., amiért te élsz, minden mögött ugyan az az értelem állhat? Magyarán szólva nem sokára majd bevallják, hogy jó oké, igaza volt annak a sok régi mende mondanának, vallásnak, csak mi rosszul értelmeztük? Arra megy ki az egész, hogy a végén rájöjjenek arra, hogy amit látunk az csak egy illuzió, stb.? Megmondták már ezt évszázadokkal ezelőtt is. Egyébként várom mivel lett nekem jobb azzal, hogy még most sincs fogalmuk sem, hogy a gravitáció miért is van? Találtak egy közvetítő részecskére utaló nyomokat, király. Mi változott? Semmi. Elvertek egy halom erőforrást rá, közben meg a fél világ éhezik, meg 24órában gürcöl, azért, hogy élhessen. Évszázadokkal ezelőtt az embereknek nem kellett aggódniuk ennyit, mint a mai nak, azt csináltak amit szerettek volna, valójában szabadok voltak, boldogok. A mai ember gürcöl egész nap azért, hogy legyen évente 3hete kikapcsolódni, meg enni. Hát ez király. Fel kellene már ébredni. A mai tudomány annyira jutott, hogy csinált király fegyvereket, amikkel egymást írthatjuk :)))
2013. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Igen. Meg bekötötte hozzátok a vizet, a villanyt, a netet, felépítette a házatokat, adott neked ruhát, meg cipót, boltokat, ahol vehetsz alkoholt, kocsit, hogy eljuss oda, fényt, hogy láss és igen, fegyvereket is, hogy megvédd magad, meg hajót, meg repülőt, meg még kismillió sz@rt, amihez szüksége volt azokra a modellekre, amiket kifejlesztett. Te egyébként tényleg ekkora ökör vagy, vagy csak szivatsz? :D Oszt mi a f*sz lesz akkor, ha kiderül, hogy az univerzum egy hologram? Holnaptól nem kell kifizetned a számlákat? Nem kell többé suliba járnod? Gazdag leszel? Ezen a világon mindent a tudósoknak köszönhetsz, amid van.
2013. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

En ugy latom hogy mindkettotoknek igaza van 50 szazalekban. Nem a tudomany hibas azert, hogy a zsenialis folfedezeseket egoista, emberellenes, haborus celokra hasznaljak. A visszaelesekert az ember felelos; a tudomany a leghatalmasabb fegyver (a tudas hatalom), amellyel az emberiseg sajat magat pusztithatja el egy atomhaboruban, aminek az arnyekaban elunk.


Egyes tudosok mar rajottek, hogy a tudomanyt tarsitani kell a spiritualitassal, lelkiismerettel. Ennek van jovoje.

2013. máj. 8. 21:48
 15/38 A kérdező kommentje:

>> ... majd bevallják, hogy jó oké, igaza volt annak a sok régi mende mondanának, vallásnak, csak mi rosszul értelmeztük? Arra megy ki az egész, hogy a végén rájöjjenek arra, hogy amit látunk az csak egy illuzió, stb.?


Ha valaki megerti hogy miben rejlik az hogy a vilag illuzio (hoppa, minden maskepp van mint ahogy mondtak nekunk, hazudtak, eltitkoltak dolgokat ?!) - mas perspektivabol fog ralatni a vilagra. Es a tudatossagra ebredes kezdete. A Matrix film jutott most eszembe.

2013. máj. 8. 22:01
 16/38 anonim ***** válasza:
Most letszintekrol akarsz beszelni ezoterikus szempontbol vagy dimenziokrol fizikus szempontbol?
2013. máj. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Mindketto osszefuggeserol.
2013. máj. 9. 01:11
 18/38 anonim ***** válasza:
Lehetséges. A tudomány nagyon keveset tud !
2013. máj. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Istenem...

Egyrészt a tudomány nem épített nekem házat, nem adott nekem ruhát, és nem adott nekem ételt sem. Olyan szempontból semmiféle képpen sem, ahogy te itt elő adod.

Régen is voltak ezek a dolgok, azzal a különbséggel, hogy az emberek megteremtették maguknak.


Értsd meg, hogy nem vagyok a tudomány ellen, az ellen vagyok, hogy a tudomány nevében a magad fajta, elvet minden lehetőséget, ami érinti a spiritualitást.

Egyébként ez egy gyöngyszem "A gravitáció egy jelenség"

Tehát az egy jelenség, most már világos mi az a gravitáció, mindenki tudja. Egy jelenség. :DDDDDDDD

Erről beszéltem, FOGGALMAD SINCS, MI AZ A GRAVITÁCIÓ. Abszolut, csak azért mert rá aggadtál egy újabb szót, fogalmat, címkét, még egyáltalán nem tudsz róla többet!!!

És egyébként, ha már így véded a tudományt, ami nem mellesleg létre hozta az atom bombát, a műanyagot, az antibiotikumot, és meg annyi szemetet, mikor fogja már feltalálni azt, ami a világunkat rendbe hozza?:O Mert jelen állapotában eléggé vesztésre áll a te általad favorizált civilizációnk...

Na de mind1 is, falra hányt borsó neked beszélni, sajnos, mert nem vagy képes értelmezni azt amit írok.

2013. máj. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Szerintem ne járasd le magad ennél is jobban :D Tudod ez egy tipikus pszichológiai jelenség, hogy valaki semmit nem hisz és mindig mindent jobban tud :D. Mikor mondtam én, hogy a spiritualitás ellen vagyok haver? :D De attól még kőkemégy baromság, amit itt összehordasz.

A másik pszichés összeesküvés elmélet-kreténség, hogy jajj-jajj, bajban vagyunk, a világ a pusztulás szélén van, valakinek meg kell menteni, de te már rájöttél és senki se tudja, csak te, jajj jajj :D Biztosíthatlak, hogy NEM a tudósok dobálgatják lefele az atombombát, hanem a KATONÁK. Ugyanakkor, ha nem találták volna fel, akkor most nem lenne áram a gépedben, amiről a kreténségeidet írod. Lehet, hogy a tudósok találták fel a műanyagot, de NEM ők szemetelnek vele, hanem te, meg akik körülötted vannak. Tudod mit csinálnak a tudósok épp? Újrahasznosítják b*zdmeg, és miközben ők épp ennek a módját kísérletezik ki, te ülsz otthon és arról ugatsz, hogy mekkora haszontalan barmok, akik csak a világot teszik tönkre. Ahelyett, hogy összeszednéd magad és segítenél nekik (ha más nem, hordani a cigit :D). És még egyszer elmondom, bár felesleges, SENKI nem tudja hogy működik a gravitáció, de ismerik a JELENSÉGET. Elnézést kérek a nevükben is tőled, hogy nem sikerült AZONNAL teljes mértékben rájönniük, hogy hogyan is működik a gravitáció, nyilván alkalmatlanok az életre is. Az más kérdés, hogy már vagy száz éve dolgoznak rajta keményen, és ha egyszer rájönnek, akkor te fogsz a legjobban járni, de ilyenek téged ne is zavarjanak. De ha már itt tartunk, akkor magyarázd már el hogy működik a monitor, a billentyűzet, a tv, a telefon, a trafó, a generátor, a robbanómotor, meg a kenyérpirító. Ezeket mind használod ugye? És ÚGY használod, hogy többnyire FOGALMAD NINCS hogy működik, te hiperinteligens zagyvalény. Szerintem mielőtt olyan embereket kezdesz kritizálni, akikhez képest te nem értél el semmit, előbb nagyon mélyen nézz magadba. Ja és befejeztem az oktatásodat, arra vannak a tanárok, akiket gondolom szintén hülyének tartasz, szóval inkább azt javaslom, hogy szorgalmasan figyelj az órákon, hátha egyszer valami hasznot is húz belőled a társadalom :D Bár ezt erősen kétlem.

2013. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!