Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Több lélek lakhat egy testben?...

Több lélek lakhat egy testben? Valós ez a blog?

Figyelt kérdés

Szerintetek valós ez a blog? Vagy csak kitalálja a lány?



[link]


2013. máj. 16. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Annyira kusza az egész irása, hogy a klippet el sem inditottam, hiszen elég ránézni a lányra, hogy max. ennyit lehessen mondani: szerencsétlen ostoba nő.


Egyébként a kérdésedre: igen lehet.


1./ ha állati vért iszik

2./ ha emberi vért iszik

3./ha belenyúl a mágiába,és egyéb kemény ezos cuccba annak is a keményebb oldalába-akkor is boritékolható


De ez csak lélek esetében. A démpon az más kategória, és csoportosulás. Az pluszként jön egy ilyen szerencsétlen embernek már jóindulattal is alig nevezhető egyedbe.

2013. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Átgördítettem a szövegen, megláttam a lányt, és ki is X-eltem az oldalt. Ki ez a drogos k....?
2013. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem is a videóban szereplő lányról szól a blog...


Legyetek szívesek a kérdésre válaszolni.

2013. máj. 16. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:

"

1./ ha állati vért iszik "


mindegy egyes steak vacsora után megszáll egy tehén !! Múúúúúúúú

2013. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4 Nyugodtan igyad, ahogy a pankrátorok is teszik a bikák vérével, csak aztán ne csodálkozz, hogy ha az állat némely személyiségjegye megjelenik nálad, ahogy a pankrátoroknál is a viselkedésükben:D


Amúgy, ősidőktől ismert ez a dolog, nem uj keletű:D

2013. máj. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ismert, de én arra voltam kíváncsi, hogy ez a lány mennyire lehet valós.
2013. máj. 17. 07:40
 7/8 anonim ***** válasza:
A lélek és az elme nem ugyan az. A disszociatív személyiség zavar egy elmebetegség. Miután a delikvens folyamatosan az elméjével azonosítja magát, és az egó egyuttal több személyiséget is kialakított magának, így nem is veszi észre magát. Gáz. De semmi köze a lélekhez
2013. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A személyiség egy bonyolult dolog. Lehet nagyon színes, úgymond színészi, de lehet korosan beteg a több valóban létező személyiség ez viszont már a tudathasadás orvosi kategóriába tartozik.


az elsőhoz a léleknek annyi köze van, hogy az illető érzékeny lelkületű nagy színészi adottsággal rendelkezik és játszik az élet nyújtotta színpadon is.De nem azt jelenti hogy több lelke van.


A beteges több személyiség estén is csak két lélek van az illetőben, mint mindenki másban. a betegséget viszont maga a lélek segíti elő azzal hogy az illetőt már gyermekkorban megtanítja különböző szerepekre amelyek idővel egy-egy személyt képesek megformálni és megnyilvánulni is. Ez a illető saját gondolati-lelkének a segítése jó szándékból, még is nagyon nagy butaság, mert ezzel megbetegíti a felnövő embert.


Miért teszi akkor? Az olyan ember aki elmebeteggé válik felnőttkorra vagy is tudathasadásossá, az sajnos kicsi gyermekkorától kezdve nagyon sokat elszenved a szülői házban a család minden tagjától esetleg agresszív módon bántak vele, megfélemlítve élt, vagy bezárták, ütlegelték rettegésbe tartották, vagy szexuálisan is bántalmazták-- a lélek ezért tanija különböző szerepekre védekezésképpen szinte másolja az öt bántalmazók személyiségét, viselkedési sémáját hogy ő is bátor tudjon lenni, vagy lágyságot tanít ami képmutató csak azért hogy ne bántalmazzák.


De lélek csak kettő van a testben egy test-lélek energia szálrendszer és egy gondolati lélek-energia szálrendszer. A kettő együtt alkotja az ÉN-t.

2013. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!