Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek nincs elegetek az...

Nektek nincs elegetek az ilyen halál utáni kérdésekből?

Figyelt kérdés

Például az hogy létezik-e a mennyország, vagy a pokol.

Kérdem én, ezt egy tudós vagy akármi se tudja, akkor majd pont az itt lévők tudnák ? Ezt csak az tudja aki meghalt, de itt nem hiszem hogy vannak halottak.



2013. jún. 25. 09:03
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
És honnan tudod ? Talán jártál ott ? Úgy látszik már a holtak is interneteznek.
2013. jún. 26. 12:13
 12/23 anonim ***** válasza:

Skywalker 33!

Először neked válaszolok, - meg mindenkinek -mert megérdemled. Bár nem tudom vicceltél-e. Én is tudom,pedig én is csak egy egyszerű ember vagyok.Hogy mitől vagyok ilyen biztos,hogy valóban van élet a halál után,tudható: ÁLDÁS c.írásomból.A neten van.

Kérdező!

Pici gyerek nagy szájjal. Ezt csak azért nem írom,mert nem akarok senkit sérteni.Az viszont mindig mélyen horzsol engem,ha valaki nagyon tudákos. Sajnos nem vagy egyedül.Kivételezek veled. Ime: Ha csak ez a földi lét van,akkor ki jelezte nekem előre 30 évem lényeges eseményeit,benne olyn félelmet melyben az ember életéért retteg..Ebből itt csak annyit:Mikor felébredtem végre ebből a hosszú álomból,sokáig nyugtatgattam magam szóval: "Csak álom volt. Csak álom volt..." Aztán jött maga az életem 30 éve,mely bizonyította NEM csak álom volt.Ez is Áldás c. írásomban

Építsd be magadnak: amit nem tudsz te,azt még tudhatja másik ember.

"De akkor is azon van a vita amit SENKI NEM TUD."

Ugye ezt azért merted így kijelenteni,mert te vagy a MINDENKI.

2013. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok de akkor se jártál a mennyországban, nem ?
2013. jún. 27. 16:10
 14/23 anonim válasza:

alapvetően az ilyen kérdésekre véleményt várnak...

amugy én halott vagyok és itt is vagyok sőt még chatelni is tudok :D

2013. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Na neked hiszek :)
2013. júl. 2. 21:40
 16/23 anonim ***** válasza:

Miért ne neteznénk? Jézus elintézte, hogy a wifi egy terrabites legyen!

Sátán pedig kijárta, hogy nála végtelen yottabyte legyen, hiszen náluk sokkal több az ember.

2013. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Nem én vagyok,de akkor se jártál a mennyországban,nem?"Két dolgot tegyél meg a saját érdekedben.

1. Ne jelents ki biztosra olyan dolgot,ami felől nem vagy egészen biztos,különben azt mondják majd az emberek. "ha hallgattál volna,bölcsnek látszottál volna,de mivel szóltál, szamár vagy.

2. Senki helyett ne jelentsd ki hol járt merre járt,mert rákérdezhetnek : Honnan tudod?

Én magam se tudom,voltam-e a mennyországban,de azt igen,hogy angyal beszélt velem álmomban,s olyat mondott,ami néhány hónap múlva beteljesedett. Isten mondja: "Ahova angyalomat küldöm,Én vagyok az ő szájával".

Hf.:keresd meg ezt a részt Áldás c. írásomban. Csak ha tudni akarod.

2013. júl. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Jól van. De te nagyon hirdeted itt ezt az áldás c. írásodat.
2013. júl. 3. 12:44
 19/23 A kérdező kommentje:
Amúgy milyen volt az az angyal ?
2013. júl. 3. 12:45
 20/23 anonim ***** válasza:

B.M:

Szerintem nem nagyon érdekel senkit Az Áldás c. írásod, legfeljebb az ezósokat... Több szabály is van rá...

3. / Tilos

(f) olyan termékeket ajánlani, amelyek forgalmazása bűncselekményt vagy szabálysértést valósít meg (pl. kábítószer, tudatmódosító anyagok),

És egy másik:

(o) kérdésben vagy válaszban reklámot közzétenni, üzletszerű kereskedelmi tevékenységet folytatni.

2013. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!