Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek nincs elegetek az...

Nektek nincs elegetek az ilyen halál utáni kérdésekből?

Figyelt kérdés

Például az hogy létezik-e a mennyország, vagy a pokol.

Kérdem én, ezt egy tudós vagy akármi se tudja, akkor majd pont az itt lévők tudnák ? Ezt csak az tudja aki meghalt, de itt nem hiszem hogy vannak halottak.



2013. jún. 25. 09:03
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Utolsó ezért jelentettem a moderátornak, mert itt reklámozgat.
2013. júl. 3. 22:06
 22/23 anonim ***** válasza:

"Amúgy milyen volt az angyal?"

Az említett írásból ezt is megtudhatod.

Az utolsónak: nem részletezem,de válaszolok rá,bár ez is olyan trollkodás,mint az előtte levő. Bosszantó szándék.

Láttál már biztos,válasz ként olyat,hogy www.és stb. az nem reklámozás? Csak amikor már ezeket láttam,volt bátorságom saját írásomra hivatkozni,mikor abban van a válasz. Miért írjam le mégegyszer? Egyébként nagyon melléfogtál az okolással: Méghogy kábítószer... "...üzletszerő kereskedelmi tevékenységet folytatni." Hol van ebben az üzlet???

Egyébként nem ez a te bajod,hanem hogy nem azon az oldalon vagyok amelyiken te. Én nem a Sátán oldalán vagyok,hanem Istenén. Én nem mondom,hogy a Világ úgy lett,hogy felrobbant a semmi. Az ilyen elvűek kérdezgetik."Hát az Istent ki teremtette???" Az is épp így lehet kérdés: Hát a semmi hogy tud felrobbanni???

Már majdnem nem válaszoltam,de másik gondolat jött: "Ne add át a terepet Sátánnak." Megmondta már jó előre Jézus:"Az utolsó időkben Az ördög ordítva körüljár,hogyha lehet elnyelje még a hívőket is." Hát én nem segítek neki. Sátán hiába üvölt,az legyőzött ellenfél. Jézus győzte le halálával,mikor meghalt a kereszten,hogy a testben meghaljon a bűn is.S aztán feltámadjon új életre,a benne hívőket is üdvözítve.

Mindenki a saját akarata,tudása szerint válaszol a kérdésekre.Én is azt teszem.

2013. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek élete unalmas, és sehová sem vezet. Mindenki szeret hinni valamiben. Van, aki a sörben hisz, van, aki a halál utáni életben. Túl sok különbség nincs a kettő között. Meg valami furcsa módon, ezeknek a spirituális embereknek valamiért soha sem túlzottan magas az iqjuk. Minden beszélgetés vége az, hogy kijelentik, hogy "de ők igenis látták" hát lássák. Kit érdekel.
2013. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!