Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha létezik telepátia, akkor...

Ha létezik telepátia, akkor azt hogyan kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
Egyszerű példa: Azt akarom, hogy hívjon fel az illető. Akkor mire kell gondolni, vagy hogy? Barátnőm szerint el kell képzelnem, hogy ott állok előtte, és mondom neki, hogy hívjon fel, és akkor eljut hozzá. Szerintetek? Tapasztalatok esetleg?
2013. jún. 28. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
mint szkeptikus, azt kell, hogy mondjam, nem létezik olyan értelemben vett telepátia, hogy te közölhess valakivel valamit... ahhoz ott van a telefon meg az internet... viszont állítólag a szoros lelki kapcsolatban lévő személyek képesek érzékelni a másikkal történt dolgokat... ez alatt értsed mondjuk a halált, vagy a nagy örömöt... persze mivel ez általában csak utólag derül ki, (senkinek nem mondod, hogy "érzem, hogy valami nagy baj történt xy-nal") ezért lehet, hogy csak az agyad visszacsatolása, mint amikor azt hiszed, hogy ismerőst láttál az álmodban, közben csak az agyad hiteti el veled, hogy az ismerős volt, és sohasem láttad...
2013. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Megidézlek ***** válasza:
46%

"mint szkeptikus, azt kell, hogy mondjam, nem létezik olyan értelemben vett telepátia"


Mint szkeptikus az a dolgod, hogy kijelentsd, nincs kellően bizonyítva, és kész. Nem pedig a tagadás! Nem jelentheted ki, hogy valami nem létezik, csak azért, mert nem bizonyított!

Legalább ismerd már, hogy mi a dolga egy szkeptikusnak, nem a tagadás!

2013. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
valahol én is szkeptikus vagyok, de: pár napja gondoltam, kipróbálom. Így ahogy a barátnőm mondta. Becsuktam a szemem, azt képzeltem, ott állok egyik ismerősöm előtt, és arra gondolok, írjon rám. Kinyitottam a szemem, ott volt az üzije. Na most lehet véletlen, nem tudom. Mindenesetre érdekes volt.
2013. jún. 28. 12:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig létezik, hívhatjuk telepátiának is. Ezek igazából rezgések. Tény, hogy azok az emberek között működik, akiknek dolguk van egymással, tehát közel állnak egymáshoz. Nem kell odaállnod elé képzeletben, elég, ha te az illetőre gondolsz. Akkor ő is rád, anélkül, hogy tudnátok ki kezdte. Sokszor előfordul, hogy felhív épp, aki sokat jár a fejedben, vagy összefutsz vele. Ugyanez. Ha mindkét fél nyitott erre, tényleg meglepő dolgok történhetnek.
2013. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hiszek benne hogy van ilyen.

Bár a telefonos dolog eddig sosem működött nálam :(

2013. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen hogy 2ember alig kommunikál de olvasnak egymás tekintetéből megérzik ha a másiknak fáj vmi stb.??? Vagy ha herpesze van rá egy két nappal a másikon is kijön vagy fáj a lába rá pár napra a másik is megbotlik meghúzza??lelkitársak vagy csak véletlen egybeesések?
2013. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Anya és gyermeke között is van ilyen kapcsolat-az enyémnek háttal voltam mondtam mit csinál-ő meg csodálkozva kérdi honnan tudtam stb.-mindig mondom anyának hátul is van szeme vagy belelátok a fejedbe :P

De a jönnek a lépcsőn (pedig szigetelt ajtónk van)megismerem a léptükről a gyerekeim...

2013. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez a lépcsős is érdekes, mert amíg élt anyu, és együtt volt a család, én i tudtam a lépésekből, hogy ki jön az 5 ember közül :)
2013. jún. 28. 14:43
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként most i bejött... Mondom kipróbálom megint. Rágondoltam erősen, kinyitom szemem, írt. :D
2013. jún. 28. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!