Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valamiféle spirituális...

Van valamiféle spirituális kapocs a zsidóság és a magyarság közt? (Akár a két nép közt, akár Izrael és Magyarország mint földrajzi hely közt? )

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 18:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

De akkor ők már "mai" zsidók, meg "mai" magyarok, mindketét tábor megéri a pénzét, mármint ha a hatalmon lévőket nézzük, biztos nem úgy indultunk, ahol most tartunk lelkileg/szellemileg, ráadásul elég nagy a keveredés, már nem sok ember van, akiben egyáltalán ne lenne zsidó vér, mégha nem is tudnak róla. Aztán ki tudja... azt is mondják, hogy akik ma zsidónak tartják magukat, semmi közük ahhoz a bizonyos bibliai néphez.


Hogy érted azt, hogy hamarosan fordul a kocka? Már évek óta beszélnek valamiféle felemelkedésről. Úgy látszik, valahol elakadt. Meg amúgy is, itt a Földön gyökeres változást várni kicsit olyan, mintha egy rab abban reménykedne, hogy a börtön valami luxusszállóvá alakul át idővel. Pedig az egyetlen esélye, hogy kiszabadul onnan, ő neki kell mozdulnia, hiszen a börtön az azért börtön, mert az, ami. (Jólmegaszontam. :D) Szóval a börtönben sose lesz szabadság, kint van a szabadság, és talán az ember választhatja azt a kint-et (vagy nem????). És ha azt választja is, akkor a kérdés, hogy hogyan tovább.

2013. szept. 26. 07:27
 12/20 anonim ***** válasza:
nagyon tetszett az utolsó hozzászólás. Ti még nem gondolkodtatok el azon, hogy a zsidók miért akarják ennyire eltenni a magyart láb alól? Szerintem azért mert mi tényleg a szeretet népe vagyunk, és ők pedig egy materialista, egos, gondolkozásra képtelen világnépességet akarnak, akit irányíthatnak. Ebben pedig mi fogjuk megakadályozni őket, szellemi és poltikai szinten is. MO nak ki kell lépnie az Euból, és vállania független nemzeti értékeket, pédát mutatni más nemzetek számára. Szerintem. Itt az idő a valódi ébredésre, szerintem!
2013. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
márminta 10/12 es hozzászólás tetszett nem az utolsó, bocsi.
2013. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, elég béna szerintem ha nem érzékeled azta kollektív rezgésszintbeli emelkedést, ami napról napra erősebb. Tényleg nem érzed?:) Nem sokan vannak már így ezzel:)
2013. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Milyen rezgés?


(Tudom,úgy se fogok normális választ kapni,max valami olyasmit hogy :"Hát tudod"

,

meg:"Hát ami a szíved 4. dimenziós liang-bulaong csakrájának a 7. akupunk pontjában vibrál"


vagy:"Ami az éteri lélekanyától száll a lélekhomokszemedbe (tobozmirigyedbe)".


Biztos valami ilyet fogok kapni már megint)

2013. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. a "mennyország" később fog eljönni, de valószínű mi is meg fogjuk élni(még egy pár évtized).


Magyarország 2020 után fog igazán újra felemelkedni, azonban előtte még lesz egy hatalmas polgárháború, ami nagyon sok magyar áldozattal is fog járni sajnos. Azonban mindenki, aki nem ide való, el lesz takarítva.


(2020-ra minden magyar haza tér, és a területeink is visszatérnek)

2013. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez valami belső megérzésed, vagy jóslat?
2013. okt. 6. 13:45
 18/20 anonim ***** válasza:

Ja,és nem érzek semmit sem.


És ezt már komolyan a hülyeség koncentrált kikristályosított granulátumának lehet nevezni:"Szerintem azért mert mi tényleg a szeretet népe vagyunk, és ők pedig egy materialista, egos, gondolkozásra képtelen világnépességet akarnak, akit irányíthatnak."


Facepalm...


Mikor voltunk mi a szeretet népe?Egész népvándorlásunk a tipikus barbár hordákra emlékeztet,amikor is letelepszünk,környező népet lenyilazzuk,és állunk tovább.

De a legjobb a honfoglalás utáni nagyjából fél évszázad,ami bitonyítja mennyire is voltak emberségesek őseink.Szóval hívatlanul betörünk a Kárpátmedencébe merthajt minket a kazár birodalom,és mit csinálunk?A helyi legnagyobb birodalmat (igaz ,bizánci támogatással) lerohanjuk (a Bolgár birodalomra célzok).Aztán a már széteső morva birodalmat is szépen leigázzuk a felvidéken (és még egy hamis fehér ló mondát is körítünk mellé,ugyanis Szvatopluk akkorra már meg is halt,tehát nem is tudtunk volna egyességet kötni vele).Ezen túl szépen kiűztük a Dunántúli Longobárdokat és gepidákat is,a saját földjükről.

Ha nem lenne elég,akkor az elkövetkező fél évszázadban a magyarok folyton folyvást feldúlták Európát (a déli törzsek a balkánt égették,és Bizánctól raboltak,anyugatiak pedig a Német területeket nyilazták,és vandálkodtak,de néhány sereg még Spanyol területekre is eljutott vinni a hírünket.)

Ezek (keresztény templomok felégetése,külföldiek rabszolgának való elhurcolása) tartottak egészen 962-ig,ahol is Gézának legalább volt már annyi agya hogy Quidlinburgban I.Ottóval megállapodjon,mert látta hogy integrálódás nélkül a Német-Római császárság le fog söpörni minket a térképről.


Aztán így már valamelyest kevésbé véres történelmet tudtunk folytatni (az eddigit jópofiságból a romantika korában elnevezték "kalandozásoknak") de még nem ért véget.Jött Géza fia,István,aki a saját rokonságát aprította (törzsfőket négyeltetett fel,Vazult megvakíttatta),és egy hatalommániás,itáliai rokonát ,Orseolo Pétert tette meg a királynak (igaz,eredetileg fiát,Imrét akarta).


És még lehet sorolni évszázadokon át az emberségesnél emberségesebb uralkodóinkat.Kedvencem a nagyon misztifikált Mátyás király,aki úgy megadóztatta a jobbágyokat hogy csak néztek.


Ne csodáljuk hogy idővel megutáltak és a Habsburgok inkább átvették a kormányt.Igazuk is volt.Magyarok képtelenek voltak királyt választani.Inkább vezesse az országot egy tényleg uralkodásra termett monarchia!Meg lehet nézni mennyit köszönhetünk CSAK Mária Teréziának.De nem,minekünk semmi sem jó.Leginkább az nem jó a kapzsi magyar nemességnek ha adóznia kell.Ne is érdekeljen senkit hogy az Osztrák területeken a nemesség mármegszokta hogy adózik,nem,nem,a magyar nemességnek annyira fontos volt az adómentesség!Részben az ilyen kis hülyeségek miatt tört ki a 48-as forradalom.

A Habsburgok nélkül szerintem még a 20. századot sem érte volna meg Magyarország.Magyarországnak szerintem egyetlen tényleg csodálatra méltó megmozdulása az Áprilisi törvények meghozatala volt.Sajnálom is hogy később visszatértünk a régi korokhoz hasonló folyamatos (itt már el kell ismerni,nem saját hibánkból történő) rossz vezetők utáni koslatáshoz,akik nem az egységes ország kiépítésére törekedtek.

Szóval az mondani hogy a Magyarok a "szeretet népe" nagyon extrém kifejezés.Voltak valóban szép dolgok (áprilisi törvények,a törökök elleni harc aminél elismerem,Európa védőbástyája voltunk) de különben egy eléggé szokványos,sokszor ellenszenves nép voltunk.


És a másik kijelentésbe is belekötnék:"gondolkozásra képtelen világnépességet "


Most komolyan soroljam azt a rengeteg hasznos zsidó tudóst aki segítette a világot?A magyar tudósok fele is zsidó volt.(legalábbis származásilag)


Illetve az olyan állításaid is eléggé alaptalanok mint az Euból való kilépés kedves 12-es.Először is az Euból nem lehet kilépni,másodszor lehet hogy az Eu rengeteg mindenben korlátol minket,de szerintem a pályázati pénzek és az Európai többségbe való beilleszkedés nélkül (ami az Eun keresztül lehetséges) visszasüllyednénk az Albán területek szintjére.


És az utolsó kommentelőnek:100 év után már senkit nem fog érdekelni (külföldi érdekek miatt) hogy ki hol érzi otthon magát.Nekem is szebb látványt okozna látni a térképen hogy Magyarországhoz tartozna Erdély és Adria is,de tudom hogy ilyen sajnos nem lesz.


Szerintem Magyarország elveszett.(lehet most lepontozni de ez van,mint ahogy az is biztos hogy 4 milliárd év múlva a Nap megsüti a Földet.Ez ellen is lehet hadakozni,de ez is egy tény,még ha szomorú is.)


Ja és hogy ne offoljak:Nem kérdező,gyakorlatilag semmi

2013. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Messze van, mint Makó Jeruzsálemtől:-D
2013. okt. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Zsidók haza!
2013. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!