Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem azt hogy valaki/va...

Miért érzem azt hogy valaki/valami figyel?

Figyelt kérdés
Egy pár napja mintha valaki éjszakánként figyelne,hallom a lépteit de nincs itt senki se semmi.Már kezdek félni mit tegyek?
2013. júl. 10. 23:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy esti vérnyomásmérést is megejtenék.
2013. júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 8 válasza:

Szerintem csak túl nagy a képzeleterőd :).

Gondolkozz picit reálisabban, ha valóban valaki lépteit hallanád, akkor biztosan találkoznál is vele. :D

Szellemek, démonok, istenek, isten, mind mind az emberi agy és képzelőerő szüleménye, tehát nem léteznek, és ami nem létezik, az nem is lépked :)), tehát megnyugodhatsz. Próbáld kideríteni a hangok igazi forrását és akkor utána már bizonyosan nyugodtan alszol majd :D :)

2013. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló jól mondja. Nekem például volt olyan, hogy minden este zajokat hallottam, azt hittem, hogy valami természetfeletti lény. Egyik este, összeszedtem a bátorságomat, és körülnézni. És mit találok a konyhában? Egy macskát, valahogy kinyitotta az ajtót és bejött. Nem mondom, hogy te is mindig egy macska lépteit hallod, de ezzel akartam rávilágítani arra, hogy van reális magyarázat mindenre.
2013. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!