Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem két évet jártunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katalink35 kérdése:

Majdnem két évet jártunk a barátommal. Figyel engem, sokszor észreveszem, de ő gyorsan elfordul. Szeretem őt, érzem nem tudott elfelejteni. Még érdeklem. Hogyan tudnám újból arra késztetni hogy közeledjen, hogy kaphassak még egy esélyt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szimplán menj oda hozzá, beszélj vele vagy irj rá msn-en, fbon hogy mizu van vele hogy van stb elkezdtek jóba lenni beszélgetni a többi ugyis jön majd magától :)
2011. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Találkozz vele szervezz közös programot akár többen is..
2011. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezek pozitív gondolatok és ötletek :)) Köszönöm^^

én majdnem temettem a dolgot...

Néha utánoz is mások előtt,pár hónapja még a nevetésemet is utánozta.

2011. márc. 17. 16:02
 4/7 A kérdező kommentje:
nehéz lenne ráírnom, mert letiltott mindenütt:S
2011. márc. 17. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok??

Szerintem menj oda hozzá( ahogy az első is mondta ) csak először ne mássz rá annyira, mármint érted, hogy mire gondolok nem? próbáljatok meg jóban lenni ismét, aztán egy idő után elmondhatod neki, hogy te még mindig szereted őt. Sok sikert!:)

2011. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

18-19

Fél éve nem vagyunk együtt és egy kicsit eltávolodtunk egymástól, de egy iskolába járunk. Csak tudod, az osztályon belül ő most hogy is mondjam,néha nagyon undok sok emberrel, de én ezt valahogy meg tudom érteni, egyedül van. Az hogy figyel, az hogy érzem hogy érdeklem, megerősíti azt a gondolatot, hogy beszélnem kell vele. De amikor undok és mostanában ideges is, akkor még nehezebb ezt a lépést megtennem. Ahogy írtam, levélben nem írhatok neki, mert letiltott. Facebookon ha letiltassz valakit,aki az ismerősöd volt, akkor már a kiírásait se látod, meg semmit?

2011. márc. 17. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért, az hogy utánoz, az nem biztos, hogy jó jel. Az meg, hogy letilott pláne nem. Miért nem jelöl vissza megint, ha érdekled?? Mindenesetre beszélj vele, az a legtisztább. Kérdezd meg, hogy érez-e még irántad vmit, vagy miért figyel..aztán majd kiderül, hogy akkor mit is akar igazán.
2011. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!