Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha valaki...

Mit jelent az, ha valaki végigsimítja a kezét a hajadon (fejeden) és ökölbe szorítja a kezét enyhén ez után?

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:
a kistesómmal csinálják ezt a szomszédok,nem velem...és a szomszédnak a mamája boszi volt és állítólag azanyjuknak adta át...mikor meghalt a mama körbetáncoltak a tűzön...és kiskoruktól a szomszédlányok nagyon babonásak...
2013. júl. 18. 14:51
 2/5 A kérdező kommentje:
oké...ha olyan helyen laknál,mint én talán megtudnád milyen az!az sem véletlen,hogy egy hajcsomót tűvel teleszúrkálva hajítanak be az udvarunkra...most komolyan...aki nem hiszi el,amit írok,ne isszóljon hozzá,nem vagyok rá kiváncsi...csak bosszant az ilyen ember...
2013. júl. 18. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, csak babona, nem fog történni semmi
2013. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem és köszi. :)
2013. júl. 21. 00:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Szánalmas. Inkább elrejted/letiltod a kritikát, mintsem szembe állj, és megvédd az igazad, a helyzeted. Engem meg az ilyen gyáva emberek bosszantanak. Végül is nem szégyen, hogy bujdosol, mint egy gyáva nyúl, az is megél. :) No de mindegy is, nem szánok rád több időt az életemből, örülj ennek is. :D
2013. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!