Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki hasonló...

Van itt valaki, aki hasonló világszemléletű? (Magyarázat lent) Főképp spirituális beállítottságú emberek: teozófusok, new age-esek, spirituális sátánisták, paleoasztronautika-hívők, egyéb misztikusok válaszát várom!

Figyelt kérdés

Pár éve még keresztény voltam, és nagyon elvakultan hittem ebben a hülyeségben, ami az emberiség elbutítását szolgálja, mint ahogy minden más világvallás is!!! Néhány embernek, megtapasztalásnak köszönhetően kinyíltam a spiritualitás irányába, először a NEW AGE irányban, és az ANGYALOKat jónak gondoltam, most pedig már eljutottam egy olyan tudási szintre, ami által felvilágosodtam, hogy LEGALÁBB 2, vagy TÖBB érdekcsoport van a FÖLD KÖRÜLI intelligenciák (földönkívüliek) között...


1. CSOPORT: Akik lehozták "a Mennyekből" az isteni tudást az embereknek, vagyis az asztrológiát, mágiát és egyéb spirituális bölcsességeket... ezekre negatívan tekintünk, pedig lehetséges, hogy EGYÁLTALÁN NEM NEGATÍVAK: Azazel, Enki (=Sátán=KUNDALINI=Ketzalkóatl=Kukulkán), Astaroth és mások.... ők a bukott angyalok.


2. CSOPORT: Akik, miután kitört a "háború a mennyekben", megkötötték a kígyót és ledobták a mennyekből az ő angyalaival együtt... ezek MIHÁLY, GABRIEL, JEHOVA és egyebek... hozzájuk tartoznak még olyan entitások, akiket direkt azért rendeltek a Földhöz, hogy BUTA, SORVADT ELMÉJŰ, VAK EMBERISÉGet hozzanak létre, ami így is maradjon... ők őrködnek felettünk, hogy ne ébredjünk fel és ha felébredjünk, akkor negatív tapasztalatokat szerezzünk az asztrálvilágban és mindenhol hamis információkat terjesszenek, még a New Age-ban is... a legtöbb spirituális tudás mára már NEVETSÉGES ÉS HASZNÁLHATATLAN, mert ezek a lények eltorzítatták... eltorzították az ŐSI VALLÁSOKAT ezekből lettek: kereszténység, iszlám, wicca, új féle Buddhizmus...


3. CSOPORT: Magas fejlettségű, jó szándékú tanítómesterek, pl: Buddha, Krisna, és JÉZUS - akik azt akarták, hogy kövessük őket és mi is használjuk a spiritualitást, úgy mint ők, segítsük embertársainkat, gyógyítsunk, tegyünk csodákat....


4. CSOPORT: Egyéb gonosz földönkívüliek, akár 3 dimenzósak (pl. Szürkék) és magasabbak, akik mesteri szinten használják a telepátiát, az ektoplazmát (alakváltás, láthatatlanság, emlékezetkiesés az eltérítésekkor)....


5. CSOPORT: Jó szándékú földönkívüli lények, ezekből nagyon kevés van sajnos....


És még az Annunakikat be se tudom sorolni sehova se...


És persze most tudom, hogy sokan köpni-nyelni nem tudnak, mert nem olvastak elég sokat, nem néztek utána a dolgoknak, nem látnak saját szemükkel, mert MATERIALISTÁK és őket is elbutították a vallások és egyéb tévhitek, ŐK A BIRKÁK, akiket az intelligensebb fajok kihasználnak energetikailag!!! Akkor ajánlom figyelmetekbe: PALEOASZTRONAUTIKA, PIRAMISOK MATEMATIKAI ÖSSZEFÜGGÉSEI VILÁGSZERTE, ŐSI ÉPÍTMÉNYEK, CENZÚRÁZATLAN MÉDIAFORRÁSOK...


Az 1. CSOPORT lényei szerint, ha csatlakozunk hozzájuk, ők megvédenek a többi negatív csoport élőlényeitől... bár Sátán azt állítja magáról, hogy ő az egyedüli Isten és Jézus kitalált személy volt, ezzel még fenntartásaim vannak, de a spirituális tudásuk igen erőteljes, és nagyon tiszta...



2013. aug. 7. 11:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy ?
2013. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Hát kérdés az itt egyáltalán nem hangzott el, de én mindenképp a "3. csoportra" szavaznék, mivel a többi elég ostobán hangzik.
2013. aug. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

Az egyik legnehezebb dolog egy ilyen gondolkodású embernek, ráhagyni azokra a saját látásmódját, akik elutasítják az ilyesmit. Erőszakkal senkit nem tudsz rávenni arra hogy változtasson a nézetén, sőt csak még nagyobb ellenállást keltesz.


Csak sejtem milyen forrásokból raktad össze a képet, és egész jó meglátásaid vannak.. Azért ne végy minden írást szó szerint, sok információ szimbólumokban van elrejtve. És valóban, sokaknak nem érdeke hogy átlássuk mi is folyik itt; az viszont rajtunk múlik, mit kezdünk az ezt követő behatásokkal.

"Mindenki lehet "Isten"... itt nem a Legfelsőbb lényre gondolok, hanem olyan fejlett lényekre, akiket mi földönkívülieknek nevezünk. Ha elérek egy bizonyos fejlettségi szintet, befolyásolni tudlak, de nem teszem, mert én irgalmas vagyok hozzád... de a legtöbb földönkívüli nem ezt csinálja és VISSZAÉL HATALMÁVAL. " Ez nagyon tetszik, jól összeraktad:)


Két jótanács:

1.: a legtöbbet azzal tudsz segíteni másokon, ha példát mutatsz; és nem azzal, hogy "kioktatod" őket - hanem a saját viselkedéseddel, ahogyan hozzáállsz a dolgokhoz, vagy ahogyan lereagálod őket.

2.. mindig csak annyi információra vágyj, aminek tudatában is képes lennél elfogadni mások azzal kapcsolatos döntését.. :)

2013. aug. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lényegtelen dolgokon töritek a fejeteket mindig.


A világosságot sosem találod meg az anyagban, fentről kell azt belevinni.

A sötétséget sosem találod meg az anyagon kívül, de ha van anyag, az eltakarhatja a világosságot.


Ha vannak is földönkívüliek, ugyanolyan csúnyák mint mi, és ők is Istené ahogy minden látható is, Ő a láthatatlan térségek uralkodója, az Ő nyelve a bölcsesség, szavai tüzes érzelmek.


Isten csak a bölcsességet kedveli, csak az ezt birtokló embert óvja meg, a bölcsesség Lelke a mindig kedves és az örökké oltalmazott.


A bölcsesség mindeneknél elöbb vala, Isten elöbb teremtette mindennél, ez a tudomány amely láthatatlanul uralkodik rajtunk és minden földönkívülin is, magán a fizikai anyagon. A bölcsesség királya Jézus Krisztus, még mostis.


Isten annyira szereti a bölcsesség lelkét, hogy kedveléséből és irgalmasságából megígéri neki a halhatatlanságot és hogyha az ilyen ember meghal, lelkét rögtön felébreszti és tudatát felemeli a saját tudatába, bölcsességébe és minden erejébe, és ez nem az anyagban hanem Isten arca elött történik...

2013. aug. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%

Jó és rossz nincs, nem létezik, csak az emberi fejekben.


Ha eddig nem jutottál el, akkor sokat kell még tanulnod, rendkívül téves írányba mész, ha ez eddig nem esett le.


Van akik építenek, és vannak akik "rombolnak". Rombolnak, teret adva az újnak. Minden a teremtő akaratával történik, MINDEN. Amit te rossznak ítélsz, az szükségszerü. Mindenkinek saját döntése, hogy mit cselekszik.


Felejtsd el ezt az egészet, és MAGADBAN KERESD A VÁLASZOKAT, NE KINT

2013. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!