Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy megéreztetek...

Roselyyka kérdése:

Volt olyan, hogy megéreztetek vagy megálmodtatok valamit és az megtörtént?

Figyelt kérdés
Ha igen kérlek írjátok le nekem :)
2013. aug. 9. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Azt álmodtam, hogy valamiért nálunk alszik nagyanyám , pontosabban az én ágyamban. Ez annyira megrémített, hogy elmeséltem anyukámnak( nagyon utálom az öreglányt) Rá 3napra, amikor jöttem haza az edzésről bejelenti fater, hogy nálunk alszik nagyanyánk és hogy pakoljak le az ágyamról, mert ott fog aludni. Elröhögtem magam és megkérdeztem, hogy "ez most komoly?" Erre visszakérdezert, hogy "mért ne lenne komoly?" Csak mert mondom ezt álmodtam 3napja.... Erre"Persze -persze" Aztán anya közbevágott, hogy tényleg így volt.
2013. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen volt nem is egyszer.Pontosabban megéreztem előre dolgokat.És bekövetkezett.Nem részletezném,mivel halállal végződött és melynek következtében örökre lelki nyomorék lettem.
2013. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Volt. Kb. 1-2 hónappal ezelott betegsegekrol gondolkoztam este...

Nemreg beteg lett a batyam (virus) a noverem (vas hiany) apam folyton szedult....

Most már minden rendben.

2013. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen volt. De még jó hogy nem mind ilyen, mert nemrégiben azt álmodtam, hogy egy orvos valamit beledöf a mellkasomba, aztán otthagy én meg felkelek és a mellkasomból kiálló valamivel járkálok.
2013. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!