Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy lánnyal mindig össze hoz...

Egy lánnyal mindig össze hoz a sors, miért? (ennyi véletlen nem lehet :D)

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok.

Általános iskolában 6 évig voltunk osztálytársak,nem beszéltünk semmit kb ellenségek voltunk.Aztán kiderült,hogy ugyan abba a gimibe ment mint én.5 évig újra osztálytársak voltunk.Leérettségiztünk most júniusban.Ja de matekból ő is megbukott mint én( ne cikizzetek szar volt a tanárunk). Egymástól kértünk segítséget meg minden.Szóbelin átmentünk mind2-en :).Augusztus utolsó hetén kiderült,hogy ugyan abba a szakiskolába ment volna mint én,csak más szakra.(a suli megszűnt sajnos időközben,így se én se ő nem fogunk oda járni).

Ma találkoztam vele a Héven.Sokat beszélgettünk.Aztán az elköszönésnél azt mondta majd még találkozunk.Eskü már megijedtem ettől :D

Ja és ugyan abban a városban lakik mint én.

Gimiben többet beszéltünk,mint áltiba.

Ami fura ha összefutunk akkor sokat kérdezősködik,szóval mintha érdekelné mivan velem.Ami jó,mert sok ismerősömtől én kérdezek és ők alig kérdeznek vissza.

Ami még fura az egészben,hogy totál ellentétek vagyunk.

Ő elég felszínes,nagyszájú csaj.Én meg egy csendesebb lány vagyok.

Viszont ha beszélgetünk időnként azt érzem mint ha tök jó bnők lennénk.De vhol én utálom ezt a csajt.Áltiba sokat szemétkedett velem.Persze sokat változott azóta,velem nem is volt a gimibe bunkó.Viszont sokan utálták az osztályból,mert mindenért hisztizett.

A gimibe együtt mentünk a Héven és a buszon is.Ha olyan szitu volt egymásra néztünk és tudtuk mit gondol a másik.

Facebookon sose beszéltünk/beszélünk egymással,hogy "szia,mi újság van veled?" "hogy vagy?"


Egyik bnőm azt mondta,hogy ez nagyon furcsa,neki is elmeséltem már ezt.


Vmi racionális magyarázat lehet benne? :D


2013. szept. 3. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem is egy olyan ember van az életemben, akivel együtt jártam ki az ált.-ost, a középsulit, és képzeld még olyan is van, akivel szakmázni is együtt mentem. Sőt egyféle cigit szívtunk, ugyanaz volt a kedvenc színe, és ugyanolyan stílusú volt az öltözködésünk is. Ja, és mi sem beszéltünk össze! De soha nem gondolkodtam el azon, hogy ezt kiírom kérdésbe, mert 1. még a Jó Isten sem tudna értelmes választ adni rá, 2. lehet kicsit több eszem van mint neked,vagy legalábbis másra használom!
2013. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem sose volt ilyen ismerősöm akivel ennyire sok helyen találkoztam volna.Csak ő.Barátaimnak elmondtam és ők is furának gondolták,mert ők se ismernek olyan személyt aki úgy mond végig kíséri őket.Jó áltiból középsuliba igen.

Lehet több eszed van,rohadtúl leszarom.Legyél vele boldog :)

Csak mivel még nem találkoztam hasonlóval azért érdekelt a dolog.De elvégre ez egy kérdezős oldal.

2013. szept. 3. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen akkor történik ha ő valami olyan érzést hoz/hozott belőled elő amit nem tudsz feldolgozni.


Beszélj erről sokat valakivel és figyeld hogy milyen érzések jönnek elő és éld át őket!


Ha dühös leszel akkor dühöngj, ha keserű akkor sírj stb...

2013. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, vannak furcsa véletlenek, de ez csak első látszatra tűnik furcsának! Nézzük csak a kulcsmondatot:


"Ja és ugyan abban a városban lakik mint én. "

Ez a megoldás, ez miatt okolhatod a sok véletlent.


Egy városban leszűkíthetők az iskolák száma X-re, ami a te esetedben nem tudom mennyi. Az általános iskolás osztályodból biztos hogy lesz legalább EGY olyan, aki ugyanabba a középsuliba fog menni, mint Te.


Mivel mindketten ugyanabba a suliba mentetek, ugyanabba az osztályba így teljesen egyértelmű, hogy héven és a buszon is együtt utaztatok, mivel ugyanakkor kell beérni az iskolába, az órára és ugyanazon helyre is mentek.


Megbuktatok matekból és? Nyilván nem csak ti ketten buktatok meg, hanem még egy páran, ha olyan rossz volt a tanár mint mondod.

Mindezek után mivel egymást segítettétek felkészülésben, így egyértelmű hogy a tudás alapotok is hasonló, így teljesen természetes hogy mindketten átmentek a pótvizsgán. (egyébként se nagyon szívóznak pótvizsgán emberekkel, csak csak átlökdösik ha látják hogy tanult..)


Ezután hangsúlyoztál egy véletlent, de mégsem véletlen:

"ugyan abba a szakiskolába ment volna mint én,csak más szakra."

Látod, itt már nem passzolnak össze a dolgok, mert teljesen más szakra ment volna mint te magad.


Az meg hogy a városban összefuttok nem nagy dolog. Teljesen normális hogy egy ismerőssel néha összetalálkoztok.


Én X haverommal egy általános suliba jártam. Mindezek után az osztályból 5 ember ment ugyanabba az iskolába ugyanabba a városba és 2 emberrel mentem ugyanabba az osztályba is. Pedig van legalább 8 középsuli, gimnázium a városban, de lehet keveset is mondok. De értelemszerűen a többi osztálytárs másik középsuliba megy ugyanabba a városba, mert az van közel vagy épp a helyszínen. Ha te most nem abba a gimibe kezdesz, hanem másikba, ott is találkoztál volna egy általános sulis osztálytársaddal az is biztos mert az általános iskolás osztálytársaid "szétszóródtak" különböző középsuliba a városban. A busz itt is érvényes volt: egy helyre mentünk, egyszerre, így a buszon is találkoztunk.

Az elején említett két emberrel egyszerre tettük le az érettségit, de egyformán hülyék voltunk fizikából és statikából (építész suli) és mindketten megbuktunk. Mindketten átmentünk aztán a pótvizsgán.

Természetesen aztán külön váltunk, de mégis sokszor összefutunk mert ugyanott lakunk. Na ennyi röviden, az én esetemben sincs nagy különbség a tiédtől.:DD

2013. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tényleg hasonló a szitu :D
2013. szept. 16. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!