Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez hogyan lehetséges? (Kérlek...

Ez hogyan lehetséges? (Kérlek ne gyertek azzal a szöveggel, hogy bármi történik, amire akkor nincs magyarázat, a legegyszerűbb mindig csak a szellemesdi, mert ez az egyetlen dolog, amire szerintem nem nagyon van magyarázat. )

Figyelt kérdés

Na szóval az van, hogy minden Karácsonykor van ugye karácsonyi vacsi, és előtte - meg miután befejeztem a kajálást - mindig megnézem, hogy van-e már a fa alatt ajándék, de sosincs. Viszont amikor mindenki megy velem vacsi után, ott van. Ami azért furcsa, mert mindig csak anya megy a konyhába, ami az étkező mellett van (szóval nem mehet be a nappaliba), mert mosogat, vagyis senki se rakhatta oda az ajándékokat a családból.

De akkor ki, vagy mi?


2010. jún. 8. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a Jézuska.

Amúgy hány éves vagy?(nem leszek illúzióromboló :D)

2010. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
bármi történik, amire akkor nincs magyarázat, a legegyszerűbb mindig csak a szellemesdi, mert ez az egyetlen dolog, amire szerintem nem nagyon van magyarázat.
2010. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
12. Miért, furcsa, h 12 évesen nézegetem a fát? :D
2010. jún. 8. 19:50
 4/13 anonim ***** válasza:
A Jézuska és az Angyalkák! :)
2010. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ne vegyétek sértésnek (1. és utolsó), de ezt komolyan írjátok?
2010. jún. 8. 20:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért, a kérdés komoly volt?
2010. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

12 évesen még én is vagyis én már csak 9 évesen hittem ajézuskában még veszekdtem is az egyik oszttárammal h a jézuska igenis létezik! :J :DD

Am szerintem akk az is lehet h a szüleid valamelyik barátjuknak szólnak h rakja már oda, szerintem ennyi lehet az egész nekünk is 8-9 évesen fura volt mert anya mosogatott apa fent volt meg mi is és néztük h anya nem mozdult el de vhogy midngi odakerült azajándék :D Szerintem ez is oylan amit mongyuk a kiskori szem nem láthat vagyis jobban elhisz mint amikor azt hiszed h nagyon szépet rajzoltál pedig csak egy hurkapálca :P :d velem előfordult jókat röhögök most rajtuk :D:P kcisit eltértem a tárgytól bocs ha ez nem érdekelt :)

2010. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A szuleid nagyon ugyesek:D En egyszer gyanakodni kezdtem, hogy mindig apa akkor megy el wc-re, amikor jonne a jesszus, ezert megkertek a szomszedot, hogy hozza at o az ajandekot:D
2010. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Barátunk tuti nem lehet, ugyanis emeletes házban lakunk, a tetején (Nem akkora, mint Budapesten, 10 lakás van össz-vissz).

Eh, kiskoromban mindent elhittem, ezért hittem anyának, amikor azt mondta, h a Jézuska hozza az ajándékokat, most meg azért hiszek anyának, mert már többször is éreztem a jelenlétüket. :D

2010. jún. 8. 21:10
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Chupacabra az ,mert télen jobban őrzik a juhokat, ezért valamivel el kell ütnie a szabadidejét.
2010. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!