Hogy változtatható meg egy ember kisugárzása?
A GYK-n a párkapcsolati problémákkal kapcsolatos kérdésekre adott legelfogadottabb válasz a következő - "a lényeg a kisugárzás". Namármost azt ne kérdezze tőlem senki,hogy ez mit jelent,mert erre még senki nem tudott nekem válaszolni,arra pedig végképp nem találok megoldást,hogy hogyan is kéne ezt a kisugárzást megváltoztatni. Nem vagyok rossz ember,nem is nézek ki rosszul(najó van egy kis gyomrom,de láttam én már szabályos hegyomlásokat is jó csajokkal) és mégis 19 év alatt még nem volt rá példa,hogy akár egy lány is kedves lett volna velem,még egy nyavalyás mosolyt se küldött felém soha senki. De persze aztán csodálkoznak amikor az én hangulatom változik meg. Mintha nekem mindenkivel kedvesnek kéne lennem,mikor ők szarnak a fejemre.
Esetleg van valakinek épkézláb ötlete,hogy mégis mihez kezdhetnék? Őszintén szólva nagyon jól jönne most egy kis segítség.




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:5. és 7. - Igazán köszönöm,hogy végre értelmes emberek is elnéztek erre.
5.A lesz@rom módszer eddig abba segített,hogy kicsit becsaptam magam és egy ideig nem gondoltam rá. Rövidtávon hatásos,de egy idő után rájössz,hogy még mindig ugyanolyan minden.
7.Na igen a másik probléma,hogy eddig ahány próbálkozásom volt a csajoknál,mindnek hatalmas pofáraesés lett a vége dacára annak,hogy a csaj tényleg elég értelmesnek tűnt ráadásul elég nehéz önbizalmat gyűjteni a semmbiől.
Tudjátok azt veszem észre,hogy sok barátom semmivel nem csináll többet mint én és mégis őket szinte körbeugrálják,engem meg jó ha emberszámba vesznek.
Kapcsolódó kérdések:
A férfiak lettek lélekben gyengébbek, vagy a nőknél változott meg valami, vagy valami teljesen más az ok?
Mikor ezzel csak a másiknak okoz fájdalmat, mert abban a tudatban van az ember, hogy minden nagyon szép, minden nagyon szuper és az ember beleéli magát. És főleg úgy, hogy feltétel nélkül szereti azt aki ekkora fájdalmat okoz.
Én egy 21 éves fiú vagyok. Ahogyan azt már leírtam magamról, nem vagyok egy szószátyár srác, valamint bulikba sem igazán kerülök. Nem tudom, hogy ennek a két hátrányos tulajdonságomnak mekkora szerepe van abban, hogy nincs barátnőm. De ahogyan már említettem, a...
Egy fiú aztmondta nekem piásan,hogy nagyon szeret,előtte sosem mondott ilyet,már hónapok óta "lezártuk" ami köztünk volt.Rá egy hétre felhívott józanon,pár nap múlva leírta hogy szerelmes.Nem tudom mit higyjek el..szeretném ha igaz lenne :/
Van egy pár,akik már 15 éve házasok.A feleség,nem volt egy ragaszkodós típus,az együttlétekre mindig talált kifogásokat,soha nem várta meg a párját a melóból,mindig bealudt.Nem mutatta ki az érzelmeket.De!most hogy rájött van a férje életében egy fiatal nő,teljesen...
Van egy lány,nevezzük "A"-nak, aki már 4 éve együtt van egy sráccal. "A"-t kb. 2 éve ismerem. Akkoriban volt még egy 5 éves kapcsolatom, ami vége szakadt. Utána próbálkoztam "A"-nál intenzívebben, de arra vigyázva, hogy nem akartam bele rondítani a kapcsolatukba....
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




