Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy változtatható meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LeftBehind kérdése:

Hogy változtatható meg egy ember kisugárzása?

Figyelt kérdés

A GYK-n a párkapcsolati problémákkal kapcsolatos kérdésekre adott legelfogadottabb válasz a következő - "a lényeg a kisugárzás". Namármost azt ne kérdezze tőlem senki,hogy ez mit jelent,mert erre még senki nem tudott nekem válaszolni,arra pedig végképp nem találok megoldást,hogy hogyan is kéne ezt a kisugárzást megváltoztatni. Nem vagyok rossz ember,nem is nézek ki rosszul(najó van egy kis gyomrom,de láttam én már szabályos hegyomlásokat is jó csajokkal) és mégis 19 év alatt még nem volt rá példa,hogy akár egy lány is kedves lett volna velem,még egy nyavalyás mosolyt se küldött felém soha senki. De persze aztán csodálkoznak amikor az én hangulatom változik meg. Mintha nekem mindenkivel kedvesnek kéne lennem,mikor ők szarnak a fejemre.


Esetleg van valakinek épkézláb ötlete,hogy mégis mihez kezdhetnék? Őszintén szólva nagyon jól jönne most egy kis segítség.



2012. dec. 11. 19:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha uránt szopogat akkor megváltozik.
2012. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Paksi kirándulás után jobb lesz a kisugárzásod! Ejj a fene, lelőtte apoént az 1. :(
2012. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen,igazán köszönöm a szellemes megnyilvánulást,már olvastam pár hasonló kérdésben. Szerintem elég nyilvánvalóan kifejtettem a problémát és el is magyaráztam mire gondolok szóval ha neked se nagy gond akkor menj a francba.
2012. dec. 11. 19:41
 4/21 A kérdező kommentje:
Ugyanez a 2.-ra.
2012. dec. 11. 19:41
 5/21 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a valósítsd meg önmagadat szöveg, én attól mászom a falra. Ez pont ugyan ilyen, kisugárzás, önmagunk megvalósítása. Sablon szövegek, hülye emberek hülyeségei amit hülye emberek továbbvisznek. Kisugárzás, tekintsük egy olyan dolognak ami vonzóvá tesz mások szemében. Nos, alakíthatod te akárhogyan magadat, mindenkinek sosem fogsz bejönni, illetve vannak sokan, akiknek párjuk van, és egyéb elb.szott személyiséggel bíró egyének elég nagy számban. Ha tovább gondolnánk pont te írtad le a lényeget " Mintha nekem mindenkivel kedvesnek kéne lennem,mikor ők szarnak a fejemre. " SZARD LE.
2012. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mennék én a francba,csak nem tudom,hogy merre van.:D
2012. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A kisugárzás egy jó kis szó arra, hogy mit mutatsz mások felé.. Ha ránézel egy emberre és az folyton búvalb@szott fejet vág pislog össze-vissza, látszik, hogy azt se tudja mit keres a világon az nem épp jó kisugárzás. Míg az már sokkal jobb, ha valaki magabiztosan rád mer mosolyogni, látod, hogy nincs zavarban attól, hogy nővel kell beszélgetnie..
2012. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Meghalsz,pokolra jutsz,elmész a legsötétebb verembe,beleülsz egy izzó üstbe,megvárod amíg beáll a fagy aztán megtudod merre van.
2012. dec. 11. 19:45
 9/21 anonim ***** válasza:
én onnan jöttem kérdező, egyik legjobb hely.
2012. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

5. és 7. - Igazán köszönöm,hogy végre értelmes emberek is elnéztek erre.

5.A lesz@rom módszer eddig abba segített,hogy kicsit becsaptam magam és egy ideig nem gondoltam rá. Rövidtávon hatásos,de egy idő után rájössz,hogy még mindig ugyanolyan minden.


7.Na igen a másik probléma,hogy eddig ahány próbálkozásom volt a csajoknál,mindnek hatalmas pofáraesés lett a vége dacára annak,hogy a csaj tényleg elég értelmesnek tűnt ráadásul elég nehéz önbizalmat gyűjteni a semmbiől.


Tudjátok azt veszem észre,hogy sok barátom semmivel nem csináll többet mint én és mégis őket szinte körbeugrálják,engem meg jó ha emberszámba vesznek.

2012. dec. 11. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!