Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt barátnőmet vissza tudom...

Legly kérdése:

Volt barátnőmet vissza tudom szerezni, hódítani a fordított pszichológia segítségével?

Figyelt kérdés

Ha IGEN akkor, tudnátok segítséget adni, hogy honnan tudnám elsajátítani?


Ha NEM akkor, megkérnélek, hogy attól diszkrét választ adjatok, elég nehéz nekem most ez.


Megértéseteket köszönöm!



2013. okt. 3. 20:24
 1/6 BlackSword ***** válasza:
100%
Ahogy nagyapám mindig mondta/mondja: "Előre is szép a világ!!!"
2013. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
ez nagyon sok mindentől függ. hogy milyen a barátnőd jelleme, miért mentetek szét, a szakítás óta hogy éltek. elképzelhető, hogy sikerülhet.
2013. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 acelsziv ***** válasza:
100%
lehet, hogy sikerülhet... de vajon érdemes? Döglött kutyát sem ássuk ki a kertből.
2013. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan, hogy igennel, vagy nemmel lehetne válaszolni rá. A fordított pszichológiának, köze nincs az ezotériához. Ha értesz a pszichológiához, akkor tudhatod, hogy ez menni fog, vagy nem.

Ide, egy szakértő válasza kell. Csernus Imrének is vannak előadásai, mostanában pont a párkapcsolatokkal foglalkozik. Ma is lesz egy, Tatabányán - [link] - de gondolom, már nem lehet jegyet venni rá. Jövő év tavasszal el lehet rá menni és gondolom, tőle is tudnál választ kapni a kérdésedre.

Viszont a barátnőd hagyott el téged? Ha igen, akkor tényleg jó döntés lenne visszaszerezni őt? Elhiszem, hogy rossz, de szerintem, túl kéne tenned rajta. Sajnos, a szerelmi csalódásokat sem védheti ki az ember. Az egyik jó ismerősöm, 7 éven volt házas és a házassági évfordulójára tudta meg, hogy megcsalta a neje. Válás lett belőle - ő neki, mégis sikerült túl tennie magát. Igaz az eleje, nehéz, de ez van.

Szerintem járj el szórakozni, vagy csinálj mást, hogy felejtsd el őt. Magadnak teszel rosszat, ha visszapróbálod szerezni őt, mert ebbe kárt, erőt belefektetned, főleg ha, nem sikerül.

2013. okt. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 4. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes jelenséget figyeltem meg a neten.

Szakítás/visszahódítás témában,ha a nő szakít,és a férfiak kérnek segítséget,akkor szegény férfiakat szinte mindenki,de főleg a nők hosszas magyarázkodással le akarják beszélni barátnőjük/feleségük visszaszerzéséről.

Szinte zsinórban jönnek egymás után a"ne csináld, felejtsd el,nem érdemes,keress újat" stb válaszok.

Bezzeg ha a férfi hagyja ott a nőjét,és a nő kér segítséget a neten,akkor arra ezer féle praktikákat kitalálnak. Több éve működő fórumokat nyitnak,(pl hoxa.hu/mágia),ahol több ezer hozzászólás van arról,hogyan "varázsoljuk vissza" az imádott férfit.

Egy valamit véss az eszedbe akárki is vagy:

Csak a szívedre,saját megérzéseidre hallgass,ne a másokéra. Ne hagyd magad befolyásolni,csak az a nő foglalt akin fekszenek.A nők ösztönlények,itt hiába is fognak tiltakozni, akkor is azok ,és azok is maradnak örökre. Ha eldöntötted ,h Ő kell neked,küzdj érte,mint egy római katona,ne add fel, úgy is ő fogja feladni a végén,ha te kitartassz.

2013. okt. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!