Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ma idővihar van : Mit teszel...

Ma idővihar van : Mit teszel ellene, hogy másik idősíkba kerülj ma a nap folyamán?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló térbeli elmozdulásnak voltak tanúi Nagy-Britanniában a bedfordshire-i család tagjai - anya, apa és két fiatal lány - 1992. augusztus 8-án...


"Csak ritkán szólnak híradások azokról a furcsa, megmagyarázhatatlan, tér- és időbeli történésekről, amelyekre a tudomány még nem tud magyarázatot adni. Ezek az anomáliák, vagy ahogyan nevezik: időviharok, sokszor családi legendákká válnak, legtöbb esetben "


Egyértelműen idővihar van ma ! [link]


2013. okt. 26. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Én megtanítanálak helyesen írni.

De a vihar miatt már nincs rá idő. :DDD

2013. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jó lenne értelmes válaszokat is olvasni -.-
2013. okt. 26. 14:39
 3/15 anonim ***** válasza:
tanuljáááááááááá mer hétfőn a tanár majd azt mondja felelés után, üj le pistike egggggyes!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
2013. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csak egy módon éled tùl. Jelentkezz a pszihiátrián gyógykezelésre.
2013. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2013. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne értelmes kérdéseket is olvasni.

szmájli

2013. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ertelmes valaszokat ertelmes kerdesre lehet adni. erre az agyremre eleg nehez...
2013. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
könyörgök csak idővihart Ne istenem már megint? Nemár lenne már világvége nem bánnám. :D
2013. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért kellene a kérdezőt megtanítani írni, de mindegy...

Viszont aki megpróbál tudományosnak látszó oldalt szerkeszteni, az olvassa már át a szerkesztés után, hogy mit küld ki a nyilvánosság elé; " valamennyiüket valami furcsa, nyomasztó érzés kerítette őket hatalmába. "

A kérdés szempontjából ez is érdektelen!


Igazából én nem tennék semmit az ellen, hogy másik idősíkba kerüljek. Még jól is jönne egy kis kaland! :D


Viszont a linkelt oldalon leírtak szerint nem arról van szó, hogy időutazás történik, csak egy kollektív emlékezetkiesés részesei voltak (eljutottak A-ból, B-be úgy, hogy nem is emlékeztek rá).

Na bumm! Ezt én is meg tudom csinálni egy átmulatott éjszaka után! ;)


Amúgy meg amíg a tudomány nem tudja megmagyarázni, addig kivédeni se nagyon tudjuk, hiszen nem tudjuk mivel állunk szemben!


Végső soron pedig hülyeség az egész természetesen, de jó elmélázni rajta néhány percig...

Nem tovább, mert az már káros lehet a józan észre! :D

2013. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Helló!

Én vagyok a Doktor!

Megmentek mindenkit az idővihartól, csak fussatok!

Mindjárt jön Clara is... .

2013. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!